Vilniaus VIP Skelbimai

Vilniaus VIP Skelbimai taisyklės:
1.Draudžiama reklamuoti įvai...rias akcijas, konkursus, laimėjimus, loterijas kuriuose prašoma spausti like, patinka, dalintis. Dėti nuorodas į kitas grupes, puslapius. Draudžiamos nuorodos į panašaus turinio grupes. Fluderiai-rašantis visokias nesąmones pardavimo skelbimuose - būsite šalinami iš grupės be perspėjimo.
2. Skelbimas tai pačiai prekei ar paslaugai leidžiamas įdėti ne daugiau kaip 1 kartą per parą, ištrynus buvusi skelbimą. Parduodate daugiau nei vieną prekę, nuotraukas dėkite vienoje vietoje visas iš karto, po to kaip skelbimas bus įdėtas spauskite ant foto ir dešinėje pusėje paspauskite mygtuką (pridėti aprašymą ir pridėkite taip prie kiekvienos foto jos aprašymą nurodydami kainą.
3. Prekės aprašymas ,kaina, savybės, kontaktai turi būti prie nuotraukos o ne komentaruose.
4. Jei dėsite tapati skelbimą iš kelių vartotojų profilių - blokuosime visus vartotojus, kurie su tuo susiję.
5. Draudžiama platinti cigaretes, alkoholį, įvairias psichotropinines medžiagas ar receptinius vaistus, steroidų ir kitas draudžiamas pardavinėti medžiagas.
6. Draudžiama komentarais trukdyti pardavinėti prekes, jei dėl jūsų komentaro bus sunku parduoti preke būsite šalinami iš grupės.
7. Draudžiama reklamuoti kitus Facebook profilius, grupes susijusias su pardavimais. Draudžiama komentaruose dėti parduodamos prekės nuorodą kur ji kainuoja pigiau.
8. Gerbkite kitus vartotojus, nežeminti, nekurstyti neapykantos, nesikeikti. Ši grupė yra skirta visiems, tad būkite atidūs savo kalba - auditorijoje gali būti ir vaikų. Piktybiškai nesilaikantys taisyklių būsite šalinami iš grupės!
9. Vežėjai be saiko reklamuojantis savo paslaugas bus šalinami be išimties.