SEHER YILDIZIM

LÜTFEN HER ÜYEMİZ OKUSUN
Sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde sıcak bir aile ortamı oluşturmak amacıyla kurulan grubumuzda;

AMACIMIZ : Sosyal etkinlikler düzenlemek ;Kaliteli ve seviyeli paylaşımlar yapmak ve hoşça vakit geçirmektir .Grup üyelerinden beklentilerimiz ve genel anlamda kurallar :

-Tehdit edici, küfürlü, Türk örf ve adetlerimize karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler VE CİNSEL İÇERİKLİ gönderi mesaj ve yorumlar yasak olup bu durumda uyarılmadan gruptan uzaklaştırılabilirsiniz ..

-Herhangi bir üyenin diğer üyelerimizi rahatsız edecek şekilde; arkadaşlık isteği yollama ,özelden mesaj yazma , hakaret ,paylaşımlarda saygı dışına çıkacak yorumlarda bulunması vb. durumlarda taviz verilmeden gruptan uzaklaştırılacaktır ..

-Şiddetli tartışmalar oluşturacak (Din, dil, ırk, mezhep, siyasi paylaşım, spor taraftarlığı) , insanları küçük düşürücü sözler sarf etmek vs. gibi yorum ve paylaşımlara müsaade edilmeyecektir .

-Aksi bir durumla karşılaşan bir üyemizin sorunu kendi halletme gibi bir çabası olmasın lütfen kimsenin seviyesine düşmeden bu gibi durumlarda lütfen bize ulaşın ..

-Ve son olarak, yazılan yazılarda herkesin anlayacağı biçimde, ciddi veya esprili, ancak lakayt olmayan sözler görmek hepimizi mutlu edecektir...
Her üyemiz bizim için değerlidir bütün görüş öneri ve şikayetleriniz dikkate alınacaktır bu tarz durumlarda lütfen yöneticilerimize ulaşınız.

GRUP YÖNETİMİ :

Hülya Eren