Ostrów Wielkopolski Grupa Zleceniowa

O czym tutaj informujemy?
* Potrzebujesz, by ktoś wykonał dla Ciebie proste zlecenie (np. przystrzygł trawnik, rozdał ulotki itp.)
* Poszukujesz pracy dorywczej (jednorazowo)
* Wiesz o zleceniodawcach/zleceniobiorcach na terenie Ostrowa.
* Szukasz fachowca/rzemieślnika/usługi/materiału.
* Dasz albo przyjmiesz pracę.

Szybko, zwięźle i na temat!

Zaproście znajomych! Podajcie dalej!

DODATKOWO - REGULAMIN:
1) Jeśli to jeszcze nie jest jasne dla kogoś - to nie grupa spamowa, tylko zleceniowa. Wklejanie jakichś reklam, ogłoszeń, czy czegokolwiek niezgodnego z profilem grupy skutkuje usunięciem z grupy i nieodwracalnym zablokowaniem.

2) Spam to także wklejanie co chwilę swoich ogłoszeń, notoryczne ich podbijanie, czy zasypywanie grupy całą ich serią. Umowny czas pomiędzy podbiciami i wklejkami swojego postu to dwa tygodnie. Częstsze zabiegi (np. w rywalizacji o klienta) traktowane są jako spam. Nie widzę problemu, by zrobić tzw. UP swojego postu, ale nie częściej niż raz na trzy tygodnie.

3) Prośba - dyskutujcie raczej ze sobą na temat, offtopy po prostu utrudniają komunikację na grupie, a przecież jest setka sposobów na rozmowy poza grupą.

4) Pamiętajcie, że FB nie zawsze dostarcza wiadomości do osób których nie znacie! Czasem trafiają one do skrzynki Inne, możecie zawsze oznaczyć kogoś w komentarzu.

5) Nie umieszczamy tutaj ofert sprzedaży, są na to inne grupy.

6) Z uwagi na ochronę przed spamem, KAŻDA oferta, która nie zawiera przynajmniej z grubsza informacji na temat tego co jest do wykonania i w jakiej branży będzie USUWANA. W skrócie - jeśli nie będzie od razu wiadomo czego dotyczy Twoje ogłoszenie - zniknie ono od razu.