Warszawskie Podróże Kulinarne Sąsiadów PKS

PKS czyli Podróże Kulinarne Sąsiadów - spotykamy się, planujemy,... gotujemy, po sąsiedzku i nie tylko :) Skupiamy się tutaj jako społeczność mieszkańców Warszawy, która lubi dobrze zjeść, ma pasję w gotowaniu lub pragnie nauczyć się tworzyć pyszności dzięki sąsiadom. W tej grupie dzielimy się swoimi inspiracjami kulinarnymi z innymi.

Dlaczego PKS?
Bowiem nie je się aby żyć - tylko żyje się, aby jeść.

PKS to kulinarne inspiracje regionalnej i międzynarodowej kuchnii, wymiana doświadczeń, testowanie nowych produktów czyli misz-masz PKS.

Grupa ta powstała po to by cieszyć się wspólną pasją. Ma być na luzie z uśmiechem, pokojowo. PKS to miejsce na mapie FB wirtualne, które dąży do realnych spotkań kulinarnych. Czyli idea jest taka:
tworzymy wspólnie nowy trend kulinarno-towarzyski.
Spotykamy się i gotujemy dzieląc się spostrzeżeniami świata kuchnennego i nie tylko. Wcielamy kulinarne marzenia w życie.
Gotujemy gdzie sie da w zależności od różnych możliwości :)
- Czy to w wynajętym studio kuchennym czy może po prostu u któregoś z nas - czyli będziemy ustalać jakiś termin wspólnego gotowania i degustowania, będziemy ustalać składkę finansową na produkty w zależności od ilości osób zainteresowanych daną propozycją kulinarną. Będziemy wymieniać swoje spostrzeżenia doznań smakowych, będziemy się wzajemnie uczyć sztuki współżycia społeczności kulinarnej czyli wśród nas będą zarówno zawodowcy oraz amatorzy z pasją.

Zapraszamy do współtworzenia nowego trendu czyli PKS :)
Zapraszamy także blogerów kulinarnych i restauratorów do współpracy.
Niech łączy nas pasja czyli smak! :)