BMWfans SK

PRAVIDLÁ SKUPINY BMWfans SK

Táto stránka je určená pre BMW FANÚŠIKOV a má svoje základné pravidlá, ktoré v prípade schválenia Vášho členstva je potrebné dodržiavať:

POZOR NEPREČÍTANIE PRAVIDIEL NEOSPRAVEDLŇUJE, SÚ PRÍSTUPNÉ VŠETKÝM ČLENOM!

1. Správajte sa k sebe ako ľudia, lebo práve ľudia tvoria tento FANklub.
2. Akákoľvek občianska inzercia ohľadom predaja, kúpy, výmeny, darovania vozidla, dielu, kolies alebo akéhokoľvek iného produktu v spojitosti s vozidlom je v skupine zakázaná! V prípade inzerovania využite "BMWbazar SK" https://www.facebook.com/groups/bmwbazarsk
3. Nepoužívajte vulgarizmy (nadávky) a iné hanlivé (neslušné) slová.
4. Vyhýbajte sa pridávaniu nezmyselných príspevkov, ktoré môžu vyvolať pohoršenie (flame). Vyhýbajte sa osočovaniu ostatných.
5. Ak sa môže Váš názor alebo kritika niekoho dotknúť, uraziť ho alebo zbytočne vyvolať konflikt prehodnoťte AKO a ČI ju vôbec vyjadrite.
6. Ak nemáte záujem o názor ostatných či už pozitívny alebo negatívny nepridávajte fotky a nevyvolávajte tak zbytočné konflikty
7. V prípade postovania nevhodných, pohoršujúcich, výsmešných alebo ponižujúcich príspevkov bude užívateľ zo skupiny vylúčený bez upozornenia a natrvalo. Patria tam aj linky z iných FB stránok či iných portálov.
8. Ak máte potrebu nadávať na túto skupinu a nie ste tu spokojní skúste to vyjadriť ako svojprávni ľudia. Ak to nedokážete použite možnosť Opustiť skupinu a neobťažujte ostatných. V prípade nerešpektovania bude užívateľ natrvalo vyhodený.
9. Užívateľ, ktorý pridá admina stránky do ignoru bude zo skupiny natrvalo vylúčený.
10. Užívatelia s nezrozumiteľnými menami nebudú do skupiny prijatí, ak sa skupine už nachádzajú budú dodatočne vylúčení (deje sa to z dôvodu ochrany pred SPAMovými profilmi a proti botom).
11. PROPAGOVAŤ INÉ STRÁNKY/SKUPINY je možné len po dohode s ADMINISTRÁTORMI SKUPINY. Akékoľvek postovanie linkov na iné stránky alebo skupiny z FB alebo mimo FB budú zmazané. Pri opakovanom postovaní bude užívateľ zo skupiny vylúčený.
12. Propagácia činnosti alebo služieb je povolená iba v albume "BMW Obchod a Služby", len ak sa týka značky BMW a obsahuje nejaku výhodu pre BMWfans členov (nemusí byť len finančná).

Všetky sťažnosti, podnety a pripomienky smerujte na profil "Bmwfans SK" https://www.facebook.com/profile.php?id=100006237856637&fref=ts

Nakoľko je Vás tu už niekoľko tisíc nie je možné každého vybavovať prostredníctvom správ zo súkromných profilov.

!!! PRI OBŤAŽOVANÍ SÚKROMNÝCH PROFILOV ADMINOV BUDETE ZO SKUPINY VYLÚČENÝ NATRVALO !!!

V prípade nerešpektovania týchto jednoduchých pravidiel bude člen skupiny vylúčený (pri druhom porušení sa mu zakáže prístup do skupiny natrvalo) v prípade nutnosti sa pravidlá ešte rozšíria. Treba si uvedomiť že sme len ľudia a toto nie je naša práca, vykonávame ju len na úkor nášho voľného času. Preto Vás žiadame správajte sa tu tak, aby boli naše zásahy voči Vám minimálne resp. ideálne žiadne.