IFAA Poland

International Fitness & Aerobic Academy, czyli IFAA, jest międzynarodową szkołą fitness o 30-letnim doświadczeniu. Powstała w Niemczech niedługo po tym, jak aerobik przybył do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Od tamtej pory w IFAA wykształciły się rzesze instruktorów aerobiku i trenerów fitness w różnych krajach.
Obecnie także instruktorzy w Polsce mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia tej renomowanej szkoły. Dzięki naszej nowoczesnej koncepcji edukacji przychodząc do IFAA, trafiasz od razu w dobre ręce.
Źródłem sukcesu IFAA są wysoka jakość, profesjonalizm i bogaty wachlarz szkoleń. Ich treść i metodyka są modyfikowane do zmieniających się potrzeb rynku i trendów fitness. Szkolenia stanowią system logicznie uzupełniających się modułów, co umożliwia ci zaplanowanie indywidualnej ścieżki rozwoju. Z nami będziesz sukcesywnie zdobywać coraz szerszą wiedzę i umiejętności w wybranym zakresie aerobiku i fitnessu.
W IFAA dostrzegamy indywidualny styl i osobowość każdego uczestnika, a także jego wyjątkowy potencjał zawodowy. Dlatego przekazujemy nie tylko wiedzę, ale pomagamy wydobyć z każdego niepowtarzalne walory jego osobowości i je rozwijać.