ЗАПОРІЖЖЯ "КРОК ЗА КРОКОМ"

ПРАВИЛА ГРИ
групи ЗАПОРІЖЖЯ «КРОК ЗА КРОКОМ» стисло (ЗКзК).
Учасники групи спілкуються з метою висловлення арійського позитивного та конструктивного мислення і настрою. Подають програми, факти, літературу та ін. інформацію, які сприяють підйому людей в простір пригод та простір волі, відповідають стратегії Третього Гетьманату http://ar25.org/article/vyshnya-boriya-merezheva-gra-strategiya-tvorchogo-klasu.html
Для України, сьогодні, як ніколи необхідно, щоб кожна людина усвідомила свою приналежність до подій у світі, переоцінила своє ставлення до себе, до інших людей, до природи, до світу в цілому. Адже у людей не має іншого шляху як долати перешкоди, вирішувати виникаючи конфлікти, при цьому зберігати своє власне «Я», свою самобутність і неповторність, зберігати і охороняти багатовікові традиції, які засновані на загальноцивілізаційних цінностях. Такий шлях можливий при умові адекватного розуміння тих тенденцій і процесів, які відбуваються взагалі в світі.
Мова спілкування – українська.
Інформація надається в стислій формі.
Інформація повинна бути наповнена сенсом і відповідати тематиці.
Кожен має можливість відкривати свої стрічки по напрямкам. Вони повинні відповідати цим Правилам.
Дописи не по тематиці групи можуть контролюватися адміністраторами і видаляються без попередження.
При порушенні правил гри, адміністратори можуть попереджувати учасника гри.
При систематичному порушенні (3 - и і більше разів) адміністратори може попереджувати учасника гри і виключати цю людину з групи.
Ці Правила створені при відкриті групи та відредаговані в процесі роботи.
01.09.7520 рік (2012)