Albania CHAT

Ai - C'kemi?
Ajo- Mire fare. TI?
Ai- Gezohem Jet , Nese je ti mire jam dhe une
Ajo- M'behet qejfi , Cfar po ben?
Ai- Ja ktu ne fb po lexoj disa Linke Dashurie te bukura te 1 Super Faqe! Ajo- Vertet? , Si e ka emrin Faqa?
Ai- Po , eshte faqe e bukur ,
ja emri ·٠• Detikuar Ty Zemer •٠·
Ajo- Wow qenka super faqe , u bera dhe un fanse - Behuni dhe ju fans, ju Lutem!