Grupa Wsparcia: Depresja, CHAD, Fobia, DDA, DDD, Borderline, Nerwica itd

Witam Serdecznie w GRUPIE WSPARCIA dla osób z problemami. Każdy będzie mógł wypowiedzieć się na temat swojej choroby i problemów, z którymi zmaga się na codzień, Naszym celem jest dostarczenie emocjonalnego wsparcia i praktycznej pomocy. Dla większości ludzkich problemów nie ma łatwych rozwiązań, ale myślę, że wielu z was będzie łatwiej stawić czoła codzienności :).
* Chciałabym abyście swoje zdanie wypowiadali z KULTURA. Nie obrażamy się wzajemnie. Niestety problemy natury psychologicznej dopadają nasze społeczeństwo coraz wcześniej.
***
REGULAMIN:
Zgadzasz się nie używać Forum do zamieszczania materiałów, które są fałszywe, obraźliwe, niedokładne, wulgarne, obsceniczne, wzmagają nienawiść, zastraszają, profanują wartości, grożą, ingerują w czyjąś prywatność lub łamią obowiązujące prawo, promujących negatywne treści (np. przemoc).

NIE ZAMIESZCZAMY komentarzy, które:
OBRAŻAJĄ OSOBY W GRUPIE publicznie lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami danej osoby;
Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności;
Zawierają dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe;
Zabronione jest podszywanie się pod administratorów Forum.

Ponadto Administrator prosi, aby odpowiadać na możliwie najwięcej pytań i stwierdzeń udostępnianych przez niego. Pomoże nam to lepiej się poznać i dokładniej zrozumieć problemy innych.

Użytkownicy, którzy nie zastosują się do powyższego Regulaminu dostaną 3 ostrzeżenia i jeśli to nie przyniesie rezultatu będą WYRZUCANI Z GRUPY, a ich komentarze i posty zostaną usunięte.

Prosiłabym o nieudostępnianie Reklam w postaci : prywatnych stron/blogów które nie mają nic wspólnego z psychologią. Ogłoszeń/ przekazów reklamowych. Ogłoszeń dotyczących innych grup. Jeśli chcesz pochwalić się swoja twórczością, która nie do końca jest związana z tematem grupy proszę o skonsultowanie się z Administratorem Grupy.

Pozdrawiam Marta Pawłowska