ІРПІНЬ+

Відкритий майданчик для кожного, хто небайдужий до процесів, що відбуваються на теренах Приірпіння. Тут цікавляться думкою кожного з питань соціального,
економічного і культурного розвитку регіону. Група об'єднує тих, хто має власну думку і займає активну життєву позицію та відчуває свою відповідальність за майбутнє рідного дому. ТІЛЬКИ В ОБ'ЄДНАННІ ЗУСИЛЬ - НАША СИЛА!

Правила спілкування
Не лякайтеся, вони не будуть ані суворими, ані заформалізованими. Йдеться не більше ніж про взаємну повагу та здоровий глузд, а проти них навряд чи існують ґрунтовні аргументи
Отже:
- Ми вільно спілкуємося у цій групі, виходячи з того, що всі заслуговують на однакову повагу до себе, незалежно від віку, статі, походження, національності, переконань та уподобань (якщо тільки ці переконання та уподобання не шкодять іншим).
- Ми не використовуємо ані форми, ані змісту, який міг би образити того, кому ми пишемо, і всіх тих, хто це читатиме. Тобто: ми не користуємося обсценною лексикою (більш відомою як "нецензурна лайка"); ми нікому не пишемо того, що самим було б огидно читати.
- Ми використовуємо цю сторінку виключно за призначенням, тож не тягнемо сюди ані спаму, ані посилань, які порушують будь-чиї авторські права.
- Ми не використовуємо сторінку для реклами або піару окремих персон. Якщо про особу, то конструктивно. Акцентуємо увагу на явищах, тенденціях, перспективах, покладаючись на громадянську позицію і громадську ініціативу.
- Якщо ми бачимо, що наша дискусія з кимось перетворюється на суцільний офф-топ, ми самі переходимо у чат чи знаходимо іншу форму для приватного спілкування.
- Ми спілкуємося лише з реальними людьми в реальній групі.
- Ми погоджуємося, що модератор – теж людина, на яку розповсюджуються пп. 1 та 2
Усі пости та коментарі, які порушуватимуть ці правила, видалятимуться. Злісних порушників доведеться, вибачте, банити. А що нам ще залишиться.
При цьому відверте порушення пункту 1 тягне за собою бан на місті без попередження.
І побажаємо один одному якомога рідше посилатися на ці правила