Team Estonia on Etsy

Meie koduleht, kus on kõik lingid Contacts lehel: www.craftyestonia.com

Tere, uued grupi liikmed.
Kui mingeid küsimusi on, siis postitage julgelt. Võtke osa mängudest jne (praegu käimas karbi mäng https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.336980293149008&type=1) ning Siret korraldab Treasury mänge, aga tuleb oodata uut registreerimist.
Kas kõigil uutel on etsy pood olemas? Grupi arutlused on teinekord üsna etsy spetsiifilised, nii et teistel võib siin igav hakata. Kui plaanis teha veel uus Etsy pood, siis küsige kellelgi vana olija soovituse-linki, saate alustuseks kohe 40 tasuta listingut ja nemad ka.
Üksteisele midagi müügi mõttes ei reklaami peale kursuste! (siin lehel:D) ja mängudes/ühispromos/projektides ei saa osaleda, kui see ei sobi kokku põhimõttelt (no näiteks Hello Kitty retail kaup või Dolce ja Gabbana alukad ja kõik sarnane)

Midagi oli veel! Aa jah, proaktiivsus on teretulnud! Näiteks, kes sooviks kirjutada oma või kellegi teiste tegemistest meie blogisse, siis pöörduda Mari-Liis Hirv'e poole
Kes soovib facebooki lehe osas midagi kirjutada/postitada, siis pöörduda kas Maarit Jalakas , Siret Roots , Ann Täpp 'i poole. Greenika Berezjuk tegeleb ka, aga vist nüüd vähem, pärast oma Krunnipea butiigi poe avamist!
Emm:D Ja kes soovib Pinteresti tahvlile pinnimises osaled, pöörduge Siret Roots 'i poole.

Jaaa meie Etsy leht on siin: https://www.facebook.com/EtsyEstonia
ning blogi: teamest.blogspot.com
pinteresti board: http://www.pinterest.com/siret/team-estonia/
Tiimi leht Etsys: https://www.etsy.com/pages/estonia (kui soovite oma asju kollekstioonidesse lisada, siis siia kommentaaridesse tuleb oma esindusliku asja link jätta: https://www.facebook.com/groups/182132085300497/permalink/334275273419510/ )
Team Estonia grupp etsys(müüjatele): https://www.etsy.com/teams/5044/estonia
Team Estonia facebooki leht (mõeldud ostjatele põhiliselt): https://www.facebook.com/EtsyEstonia
Team Estonia bloggeri veebipäevik: https://teamest.blogspot.com/