‫כושר גופני, תנועה ושיקום‬

שלום וברוכים הבאים לפורום.

מטרת הפורום היא לעודד ולעורר דיונים ...ענייניים בנושאים השייכים בצורה ישירה או בעקיפין לכושר גופני, תנועה ושיקום בהיבטים התיאורטיים, המחקריים והמעשיים.

אנו מעודדים את חברי הפורום (הפעילים ו"הסמויים" יחד) להעלות כל נושא/שאלה אשר רלוונטים לנושאים שהוצגו לעיל , וכל זאת בתנאי שהם עומדים בכללי הפורום.

רוח הפורום הכללית והשאיפה היא דיון תוך כדי התבססות על טענות והנחות מבוססות ראיות ( Evidence Based ) , כיוון שרק על בסיס כזה ניתן ליצור יסודות לדיון ענייני ואובייקטיבי.
במרחב האין סופי של האינטרנט , בו למעשה כל אדם יכול ליצור ולהפיץ מידע , השאיפה כאן בפורום היא לשמור על איזון ראוי בין פתיחות לרעיונות חדשים לבין ספקנות בריאה. לכן , כל חבר שיעלה טענה לא מקובלת , יתבקש להביא סימוכין לטענתו.

לפורום שני כללים מרכזיים:

1- תרבות דיון: מצד אחד אין בעיה עם דיון קשה, נוקב וענייני. לא תמיד חייבים להגיע להסכמה אחד עם השני, ולעתים קרובות זה מה שמוליד דיון מעניין ומפרה. מצד שני, חל איסור מוחלט על השמצות , עלבונות וירידה לפסים אישיים.

דוגמא יפה לצורת התנהגות במצבים בהם אתם חושבים שהצד השני טועה ניתן לראות בסרטון הבא (החל מ 17:56) :
http://www.youtube.com/watch?v=FrFRbGjUtJk&feature=youtu.be&t=17m56s

2- פרסום: חל איסור מוחלט על פרסום כל תוכן מסחרי / שיווקי שהוא , לרבות סדנאות , כנסים , הצעות עבודה ובקשת החלפות (לשם כך הוקם פורום נפרד - https://www.facebook.com/groups/539158332834774/)

הפרה של אחד מהכללים תגרור אזהרה בפעם הראשונה ועזיבת הקבוצה בפעם השנייה.

ניתן לפנות למנהלי הקבוצה יוני זרך , אור קפלן או ישראל היילפרין בכל בעיה שהיא.

דיון מעניין !