medical iranian doctors around the world

قوانین و مقررات عضویت در گروه
Iranian Medical Doctors Around The World
IMDAW
ضمن خوش آمد گویی به اعضاى جديد به اطلاع مي رساند حضور در اين گروه مستلزم قبول مطالب زير مي باشد.
همچنین درخواست می گردد اعضای محترم گروه و سروران گرامی موارد زیر را که ممکن است بصورت دوره ای تغییر یابد را مطالعه فرمایند:
1-این گروه جهت ارتباط پزشکان ایرانی در سراسر گیتی و تبادل نظر تشکیل گردیده است.
یکی از اهداف مهم این گروه ایجاد حس مشارکت و افزایش قدرت مباحثه و استدلال منطقی بر اساس رفرانس های معتبر می باشد. لذا از کلیه دوستان و همکاران انتظار داریم که با هر نوع دیدگاه و یا طرزتفکر بدون تعصب و یا برخورد احساسی حتما در همه مباحث مشارکت نمایند تا با خرد جمعی و تضارب آرا همگی بتوانیم دانسته های خود را بسط و گسترش دهیم و بتوانیم در این جامعه مجازی یک گروه مستحکم و غنی داشته باشیم که گسترش این امر قطعا در آینده منجر به ایجاد لابی های قدرتمند و به نفع سلامت و پیشرفت جامعه مظلوم و آفت زده پزشکان خواهد بود.
2-عضویت غیرپزشکان در این گروه مجاز بوده و کلیه دوستان و علاقه مندان می توانند نسبت به عضویت اقدام نمایند. و لیکن توجه داشته باشید که برخی عکس ها و یا مطالب ممکن است حاوی صحنه های غیر مناسب و هولناک برای کادر غیرپزشکی باشد، لذا در صورتیکه با مشاهده این گونه تصاویر مشکل دارید نسبت به عضویت اقدام نفرمایید.
نکته مهم دیگر که اعضای محترم غیر پزشک باید درنظر داشته باشند این می باشد که اصولا مجادلات و مزاحها و یا درگیری های علمی و یا برخی تصاویر و مطالب ارسالی همکاران ممکن است به نحوی باشد که برای افرادی که در محیط های پزشکی و یا نشست هایی از این دست حضور نداشته اند کمی غیر معمول و در برخی مواقع ثقیل باشد لذا پیشاپیش آمادگی در خصوص این مطالب را داشته باشید.
3-این گروه ماهیتا علمی می باشد لذا لازم مي باشد مطالب ارسالى داراي رفرانس معتبر باشند، همچنين مطالب بايد در حيطه ى پزشكى و تخصصي باشند، مطالب عمومى و غير مفيد براى همكاران پزشك بويژه بهداشت و تغذيه وسلامت و ....و مطالبي كه كلا جهت مطالعه ى عوام توسط انواع رسانه ها (صحيح يا غلط) توليد مي گردند ! حذف خواهند گرديد.
4-تاپ آپ نمودن مطالب بصورت غيرواقعى موجب حذف پست مي گردد.
5-مطالب زرد بدون اطلاع حذف خواهند شد.
6-تبلیغات در صورتي كه حالت اسپم نداشته باشند قابل قبول خواهند بود و ليكن امكان حضور آنها بيشتر از بيست و چهار ساعت نخواهد بود همچنين در صورتيكه تعداد تبليغات در صفحه ى اول زياد باشد كليه تبليغات حذف خواهند شد.
7-قوانین ممکن است در هر زمان تغییر نمایند.
8-در صورت علاقه مندی لطفا از دوستان و همکاران خود دعوت نمایید تا به عضویت گروه درآیند.
9- لطفا با ارائه پیشنهادها و انتقادهای خود این گروه را در رسیدن به اهداف یاری نمایید.
10- هر نوع توهین و یا بی احترامی به نژاد،قومیت و مطالب نژادپرستانه به هر نحو خواه مستقیم و یا در لفافه و ایهام اکیدا ممنوع بوده و مطالب مرتبط حذف خواهند گردید.
11-پروفايل در فيس بوك بايد بيانگر شخص حقيقى باشد، پروفايل حقوقي طبق قوانين فيس بوك غير مجاز و حذف خواهد گرديد.
12-از تمامی دوستان و سروران گرامی درخواست می گردد جهت مشارکت در بحث ها و مطالب حتما کامنت های ارسالی قبلی را نیز مطالعه فرمایند.
تا مشارکت و ارسال نظرات آنها در راستای بحث باشدو از موضوع خارج نگردد همچنین دوباره کاری در ارسال نظرات یکسان ایجاد نگردد.

از حضور شما سپاسگزاريم