Радикальна партія Олега Ляшка Броди

Ляшко: Не допустимо п’яту колону у новий парламент Звернення Олега Ляшка до демократичних політичних сил
В Україні триває процес реєстрації кандидатів в народні депутати України. Центральна виборча комісія щодня без розбору реєструє бажаючих потрапити до вищого законодавчого органу.
Але ж до влади хочуть потрапити не лише справжні патріоти та українці з великої літери. Зокрема, серед кандидатів, які подали документи до ЦВК, є 54 діючих обранця із числа тих, хто голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Тридцять з них йдуть самовисуванцями.
Я, Олег Ляшко, усвідомлюючи відповідальність перед Україною, заявляю про неможливість допущення до складу наступного парламенту представників антиукраїнських політичних сил.
Закликаю усі патріотичні та демократичні політичні сили, а також кандидатів-самовисуванців в округах не допустити появи у Верховній Раді VII скликання представників тих політичних сил та їх поплічників, які зрадили Україну та український народ – у першу чергу, братів Клюєвих, чиї руки по лікоть у крові героїв Майдану, маріонетку-підрахуя Ківалова та інших.
Ми скинули тирана і боремося за свободу і незалежність. Десятки тисяч українських воїнів, волонтерів, тримають оборону на передовій.
Ми, представники демократичних сил, у свою чергу, маємо докласти всіх зусиль для нейтралізації ворога в політичному тилу.
Кожен регіонал, комуніст, олігарх чи пристосуванець має зрозуміти – країна не дасть йому шансу бути обраним.
Я закликаю всіх суб’єктів виборчих перегонів почати процес узгодження позицій в тих округах, де висуваються кандидатами особи, які очорнили себе політичним підлабузництвом, пристосуванством, підтримкою злочинної влади,служінням Кремлю та розкраданням державного майна.
Я особисто відкритий до дискусії і готовий поставити перед своїми партійцями питання зняття кандидатур, висунутих у мажоритарних округах від Радикальної партії, якщо це забезпечить перемогу патріотичних сил та унеможливить появу в сесійній залі зрадників України. Слава Україні!