КИЇВСЬКА БАРАХОЛКА - Візьму, віддам!!!

Візьму-віддам – це дружня київська спільнота, в якій можна знайти-віддати-купити-продати-обміняти речі, інформацію, ідеї тощо…
Отже, барахолисті друзі, для вашої зручності пропонуються УМОВИ ТА ПРАВИЛА діяльності у групі.

1. Долучайте друзів та знайомих до спільноти, адже активність та ефективність групи залежать від кількості її учасників. Це можна зробити ввівши ім'я друга у поле «+ Запросити людей до спільноти» у верхньому правому кутку.
2. Зразковий пост повинен складатися з фото, опису чи характеристики, ціни чи іншої умови. Також можна вказати додаткові умови (самовивіз, причина продажу тощо...).

З А Б О Р О Н Е Н О

а) Реклама бізнесу, різних комерційних установ та послуг. Пости із завищеними цінами не вітаються іншими користувачами і велика кількість таких постів може викликати підозру адміністрації на комерційну діяльність.
б) Пости, що порушують законодавство.
в) Пропозиції щодо зброї, наркотиків, ліків.
г) Вкладати у пост посилання на іншу групу чи сайт та будь-яка реклама схожих спільнот.

3. Під постом лише уточнюючі коментарі та питання. Конкретні переговори ведіть у приватних повідомленнях.

4. Коли угода відбулася, чи лот стає неактуальним, обов'язково повідомте про це в коментарях та вилучіть його. Хорошим тоном буде вилучення посту не відразу, а через 15-20хв., щоб інші учасники дізналися про його неактуальність.

5. Не дублюйте пост. Якщо він досі актуальний, зазначте це свіжим коментарем, і він піднесеться вверх по стрічці.

6. Старайтеся об'єднувати однотипні товари в один пост. Наприклад, якщо ви продаєте одночасно декілька книжок, подайте їх на одній фотографії, пронумеруйте та в описі зазначте умови. В коментарях можете зазначати, що товар номер 1,5,7 вже проданий, або все ще актуальний. Надто активне поширення однотипних постів буде обмежуватися адміністрацією.

7. Не коментуйте та не ставте "лайк" під окремими фото, лише під постом в цілому. Лайки та коментарі окремих фото відривають їх від основного посту, від інформації про лот, що створює хаос у групі.

8. Умовою перебування у групі є ввічливість. У нас забороняється флейм, офтоп, флуд, ненормативна лексика. Якщо вам не подобається вміст посту чи коментаря, ігноруйте його, тому що будь-яка відповідь піднесе “невдалий” пост чи коментар у топ. Всі пропозиції, скарги чи зауваження по роботі групи, пишіть приватним повідомленням, або публікуйте його у відповідній темі, якщо вона створена адміністратором.

9. Відповідальність за зміст посту несе його автор. Адміністрація слідкує за тим, щоб пост не порушував усі вищеописані правила, але не моніторить ціни, не слідкує за чергою та домовленостями між учасниками. За дрібне порушення учасник отримує попередження, його пост чи коментарі вилучаються, за грубі чи систематичні порушення можливе вилучення. Адміністрація залишає за собою право в окремих випадках діяти на власний розсуд.

Спілкуйтеся, шукайте нових знайомств. Успіхів.