Дніпропетровськ | ПРАВИЙ СЕКТОР

«Правий сектор» – це об’єднання націоналістичних організацій, а також окремих громадян, ініційоване ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери, як альтернатива безідейним, інертним і деструктивним силам на Євромайдані. У процесі боротьби «Правий сектор» розрісся до всеукраїнського явища. Метою об’єднання є не тільки усунення режиму внутрішньо-окупаційної адміністрації країни на чолі з Януковичем, але й перетворення України в українську за формою і змістом державу.
До «Правого сектору» входять організації: ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери, УНА-УНСО, СНА («Патріот України»), «Білий молот», «Карпатська Січ».
Провідною ідеєю організації є потреба втілення одвічного прагнення українців впорядковувати своє життя, зокрема й державне, базуючись на українських духовно-культурних, політико-правових тощо домінантах, випрацюваних українською нацією впродовж її існування, а не на чужих, часто і ворожих до українства, моделях життєвого устрою.
Відмінність «Правого сектору» від інших суб’єктів протестного руху, представлених на Майдані, полягає у чіткому баченні мети, структурованості, організованості, ідейності і дієвості. Головним принципом «Правого сектору» є опертя на сили власного народу, а не на очікування сторонньої ласки. Прикладом для структурної моделі об’єднання є ОУН.
«Правий сектор» не є екстремістською організацією, але передовим загоном боротьби українців за право бути самими собою на своїй землі. Утім, для всіх окупантів у всі часи, борці за волю України були екстремістами, а для українського народу – героями. Ставлення до «Правого сектору», отже, залежить від ставлення до української справи загалом.
Також «Правий сектор» не займається терористичною діяльністю, а навпаки протиставляє теророві окупаційної адміністрації право українського народу боротися за своє майбутнє різними доступними методами відповідно до поточної ситуації.
Ми використовуємо різноманітні форми боротьби і володіємо достатніми ресурсами для розгортання своєї діяльності в потужний загальнонародний суспільно-політичний рух.

Головний штаб Правого сектору