Почаїв революційний

Не поїду завтра до Мачу Пікчу. Там у мами традиція наша родинна : святити воду коло джерела. В мене мама - православна індуїстка. І от , пока вона поклоняється своїй священній корові - ми всі перебуваємо в стані нев'їпенної родинної гармонії. А на свята починається ... Ні, ще московських попів із Почаївської Свято-Успенської Духовноватної Республіки я б якось перетерпіла. Ну, мама, родина , " давай без скандалу" і всьо такоє...
Хусточки туго-православні до вопше , та одьожки безформенні, дліной до підмітання прєдєла лінії соблазна - хрен з ними. Я ото зайві кг набрала, та плюс недосипання хронічне з пічальними кругами вокруг глаз - то класичні лінії покроя паранджі для мене тепер - висший пілотаж модельєрської мислі.
Даже нестройний хор розстроєних монашок із Богоявленського монастиря, навряд чи зміг би вивести мене з рівноваги.
Но... Там буде куча народу.З котрим у мене спільне минуле і туманне майбутнє. Православного, скрєпльонного і ватного - шо пе₴десь. Народу, котрий "привик". До рабства.Соціального, ментального, духовного. Народу, котрий не думає і не збирається цього вчитись.
Ці люди прийдуть до московського попа святити воду. Бо зі всього курсу красівих і умних слів в якості епітетів до слова церква, вони засвоїли два : православна і канонічеська. Причому, останнє в' ї₴алось в мізки, як монтажна піна в арцаби.
Ці люди щиро( пе₴дець!) вніматимуть чтєнію посланію от Святєйшего Кіріла.І трєпєтатимуть од його благословєнія, переданого через таких самих святотатців-попів. Того самого Кіріла, котрий благословив вбивати моїх друзів на Сході.Найкращих у світі каратєлєй, злобних правосєків і хунту.
І от : цьому ватному піплу відверто пох₴й, що там на Сході відбувається.Їм пох₴й, чи, вопше десь щось відбувається.
Те, чого не досягли комуністи-кадебісти-атеїсти за 75 років, московські попи зробили за 23. В незалежній Україні. Виплекали масу народу з перей₴баними мізками.Аморфного, тупого і дебільного.
Ні, до мами я , таки, поїду. Привезу їй водички. Але на джерело - зась. Хай поклоняється священній корові.Вона, хоча б, не бреше,понятття не має про канони, їй пох₴й Кіріл , Мацква і рускій мір. І, главне, шо - не враг і молоко без скрєпок духовних дає.