Access Consciousness Estonia

See grupp on selleks, et jagada loomingulisi, avardavaid küsimusi, kogemusi, seiklusi, teadlikkust ja luua ühendus imeliste teadlikusele pürgivate inimestega! Võid küsida nõu, jagada oma seiklusi või rääkida teistelegi imelistest tehnikatest, millest teadlikuks saad!

Mis üldse on Access Consciousness?

See on grupp vahendeid ja protsesse, mis on loodud selleks, et vahendada inimestele rohkem teadlikuks olemist. Teadlikkus hõlmab endas kõike ilma hinnanguteta. See on valmisolek ja võime olla täielikult teadlik, olles täielikult kohal kõigis oma eluvaldkondades. Teadlikkus on suutlikkus pidevalt avaneda rohkematele võimalustele, valikutele ja elule.

„Teadlikkus on oskus olla kohal igas oma eluvaldkonnas, andmata hinnanguid iseendale või teistele. See on oskus kõike vastu võtta, tõrkumata midagi, ja luua oma elus kõike, mida ihaldad – parem kui see, mis sul praegu on ja rohkem kui sa ettegi kujutada oskad. Mis oleks kui sa oleksid valmis iseennast hellitama ja enda eest hoolitsema? Mis oleks, kui sa avaksid uksed olemaks kõike seda, mille kohta sa oled otsustanud et see on võimatu? Mida läheb tarvis selleks, et sa mõistaksid kui oluline sa oled maailma võimalustele?" - Gary Douglas

Lehekülgi, kust rohkem infot saada:
www.drdainheer.com
http://beingyouchangingtheworld.com/
www.accessconsciousness.com
www.accessyourconsciousness.com
http://www.accessconsciousness.tv/
access-consciousness-blog.com
http://www.tasakaalukeskus.ee/index.php/access-consciousness-the-bars/ (Barsi sessioonid Tartus)
http://rightrichesforyou.com/
http://rightbodyforyou.com/
http://rightvoiceforyou.com/right-voice-for-you/
http://thebradfordsystemofrightrecovery.com/
http://www.talktotheentities.com/
http://www.bars.accessconsciousness.com/
http://el-lugar.com/