FLORENCE NIGHTINGALE GEYİK GRUBU

Merhaba Arkadaşlar;

Bir şeyleri hatırlatmada gereklilik duyuyorum affınıza sığınarak;

Bu grubun açılış amacı kendi güldüğümüz, düşündüğümüz, ilgi duyduğumuz sosyal platform paylaşımlarını, günlük olayları ve okul içindeki bazı haberleri, olayları diğer arkadaşlarımızla da paylaşmak. Yani bu grup bir şeylere beraber gülüp, beraber düşünüp yine gerekirse HEP beraber küfretmek amacıyla kurulmuştur.

Grubun kuralları basit anlamayacak bir şey yok !! Anlamamakta da ısrar etmeye lüzum yok...

Kısaca;

- Geyik olabilecek her şeyin paylaşılması şiddetle zorunludur.

- Halinizi vaktinizı kendi duvarınızda paylaşmanız tavsiye edilir.

- Ergenlik kokan video, karikatür ve gönderi altında yapılacak hiçbir yorum kısıtlamaya tabi değildir . Böyle paylaşımlarda bulunanlar sonuçlarına katlanmalıdır.

- Siyasi hiçbir yazı, demeç, karikatür, resim, fotoğraf vb. grup duvarında paylaşılmayacaktır.

- Bir varlığı aşağılayan, diğerini ötekinden üstün gören, küçümseyen hiçbir gönderi paylaşılmayacak.

- Yorum yaparken saygı ve edep sınırları içerisinde karşılıklı laf sokmak serbesttir.
- Ama lafı götünden anlayıp konuyu uzatıp tartışma çıkarmaya çalışmak ve yeltenmek tehlikeli ve yasaktır...
- Bir paylaşımı sulandırmak, cıvıtmak, karşılıklı diyalog haline çevirmekte bu nedenle yasaklar listesinde yer almaktadır.
- Yorum yaparken 3.tekil şahısların diğer yorumculara sataşması veya ortaya malca atılması yasak değildir ama sonradan yenilecek kapaklar ve küfürlerden dolayı oldukça tehlikelidir, o yüzden kendinize güvenmiyorsanız denemeyiniz.

- Aşırı derecede puştluk, ibnelik, yaltaklanma, yavşama kokan yorum ve gönderiler tarafımca sertçe uyarılacak gerek duyulursa silinecektir..

- Okul içindeki bir olayı, dedikoduyu burada paylaşmak size kalmıştır. Ama dedikodusu yapılan kişinin şikayeti üzerine gönderi silinecektir. ( Veya silinmeye de bilir bu olaya göre değişir :)

- Ayrıca arkadaş listenizdeki fakülte öğrencilerini gruba davet etmek bir yükümlülüğünüzdür.

Aksi takdirde grubun duvarına serbestçe paylaşım hakkınız tarafımca diktatörce elinizden alınarak, benim kendi sansür filtremden geçtikten sonra paylaşılacak veya yayımlanmayacaktır.

Saygılarımla...

Ahmet ŞEN