‫בייבי אשדוד,גדרה והסביבה- אמהות ותינוקות‬

תקנון הקבוצה כל חברה - בעצם חברותה, מאשרת כי התקנון מקובל עליה והיא מתחייבת לכבד אותו. התקנון המלא מוצמד

***קבוצת ״בייבי אשדוד ״ הייתה, הינה ותהיה קבוצה פרטית!!! *** ברוכות הבאות למשפחה הקבוצה מיועדת לאימהות (ובדרך...) בלבד! •

להזכירכן ,הכל מתחיל ונגמר בכבוד. קללות, השמצות, פגיעות אישיות או פרובוקציות ימחקו לאלתר והכותבות יורחקו מהקבוצה ללא התראה תוך פרסום שמותיהן. כל שאלה ופניה בפוסט נעשים בנימוס. תודה סליחה בבקשה. זה לא בושה- זאת פשוט הרגשה טובה. הדיונים בקבוצה מתנהלים על בסיס כבוד הדדי.. דעתכן נשמעת ונחשבת, אך אימהות שמרגישות כי לא נעים להן לשהות כאן, או לא מתאים להן לכבד את המקום, מוזמנות לומר יפה שלום. זה בסדר, עדיף ללכת בכבוד מאשר לנסות לגרום רע ובסוף למצוא את עצמך מורחקת.
• בקשות לציוד ותרומות- אין פרסום בקשות לתרומה . לצערנו, טוב ליבה של הקבוצה נוצל בעבר, מתוך פעילותנו כמנהלות הקבוצה אנחנו יודעות על נשים אשר פונות בפרטי ומגייסות תרומות בקבוצה זו ובקבוצות אחרות ל""מען הזולת """ ובעצם זה עבורן. מי שזקוקה לתרומה ומתביישת לעשות כך מוזמנת לפנות בפרטי למנהלות הקבוצה שיעבירו את הבקשה לתורמת. מי שרוצה לסייע לחברה אחרת אין מה להתבייש תפנה לתורמת בפוסט התרומה יעשה אך ורק בפומבי. וזה על מנת למנוע מקרי ניצול ורמיה של חברות הקבוצה. על מנת למנוע ניצול נבקש מכולן להקפיד על הכללים.

פרסום מוצרים ושירותים- פרסומים יום יומים בקבוצה אסורים, הקבוצה אינה לוח מודעות מכירות או יד 2. יש בקבוצה פוסט הנקרא "שרשור פרסום ושרשור מכירות" שיתחדשו בכל יום ראשון. ניתן לאתר לפי שם החודש ושנה - לדוגמא "אוקטובר 2014" . ניתן לשרשר אך ורק בו פרסומים/שיווקים/מכירות בהתאם. פוסט שיימצא מחוץ לשרשור יימחק מייד.פריטים שנמכרו מומלץ למחוק מהפוסט.הצלחת השימוש בפוסט תלויה רק בנו, אנא הרתמו וכבדו את התנהלותו וכך נוכל להפיק ממנו את המקסימום. כמו כן יהיה שרשור הצעות עבודה וחיפוש עובדים.
אנחנו מבקשות מהמפרסמות להתחייב על אמת בפרסום. הנהלת הקבוצה אינה אחראית לתוכן ולאיכות השירותים והמוצרים בשרשור. יתרה מכך – אנו ממליצות לבדוק את המחירים ולהשוות, תמיד!
• ניתן להעלות שאלות בצורה אנונימית דרך הנהלת הקבוצה. שאלות אישיות ואינטימיות בלבד(!) יש להעביר את השאלה מנוסחת ועם כל המידע הרלוונטי, ואנו נעתיק ונפרסם. האחריות לקריאת התשובות הינה על אחריות האמא השואלת.
• מה שקורה בקבוצה - נשאר בקבוצה אסור להעתיק פוסטים, לעשות צילומי מסך ולהשתמש בתכנים ללא אישור מפורש מהכותבות עצמן.
• הנהלת הקבוצה שומרת לעצמה את הזכות למחוק פוסטים ולהרחיק חברות קבוצה ללא התראה ולפי שיקול דעתן במידה והם חורגים מהנהלים.
•הקבוצה ו/או מי ממנהליה מסירים כל אחריות מתכנים שיש בהם פגיעה ו/או עבירה על כל דין. המפרסם יהיה האחראי הבלעדי לתוכן פרסומו ותוצאותיו לרבות כל נזק שייגרם כתוצאה מהפרסום.

זכורנה כי גם המנהלות הן אימהות, עם לב ורגשות. זכותנו להביע דעה בכל נושא בדיוק כמו כל חברה בקבוצה. אנו תמיד שמחות לשמוע דעות וביקורת, כל עוד זה נעשה בכבוד. העבודה המושקעת פה היא מתוך אהבה וכבוד, והתמורה צריכה להיות הדדית. מי שתבחר להלום במנהלות תורחק ותחסם לאלתר.

בהרבה אהבה ותקווה לשיתוף פעולה מוצלח Mirit Malul Anny Hofy Philip