‫ایوانکی EyC EyvanakeyF‬

قابل توجه دوستانی که اجازه کار در آلمان را دارند و از جانب وزارت کار آلمان حمایت میشوند:
من از جانب شرکتم به عنوان استاد در یک آکادمی, که افراد را به عنوان مامورین حفاظتی برای فرودگاه ها و شرکت های بزرگ تعلیم میدهد, مسائل امنیتی را تدریس میکنم. این آکادمی بیکاران را با خرج دولت آموزش داده و به عنوان ماموران حفاظتی در فرودگاهای اروپا و بخصوص آلمان به کار میگمارد. گاهی نیز افراد بیکار را برای شرکتهایی مانند فولکس واگن آموزش داده و به عنوان مامورین حفاظت و خدمات به آنجا میفرستد. این شرکت در نظر دارد از هم اکنون تا پایان سال ٢٠١٥ تعداد کثیری از بیکاران را که زبان آلمانی را به خوبی صحبت میکنند و از جانب وزارت کار آلمان حمایت میشوند, برای فولکس واگن و کنترل محموله های هوایی در فرودگاه های آلمان و اروپا استخدام نماید. تا آنجاکه من میدانم و تا کنون معمول بود, افراد داوطلب پس از گذراندن تست ورودی و بعد از گذشت شش ماه تحصیل و کسب موفقیت در امتحانات مربوطه, از جانب شرکتهای هواپیمایی در یکی از فرودگاهای آلمان مشغول کار میشوند.
اهمیت دوره ایکه به عنوان کنترل محمولات هوایی گذرانده میشود به قدری بالاست که, اگر در بین تخصص گرفتگان کسانی باشند که زبانهای دیگری نیز بدانند, دارندگان آن در کشورهای دیگر نیز مورد نیاز هستند و با حقوقهای بالا به کار گماشته میشوند. به همین خاطر نیز بعضی ها با خرج خودشان این دوره ها را میبینند چون در کشور های محل زندگی شان فورا" کار پیدا میکنند. در مورد شرط سنی تا کنون هیچگونه سخنی به میان نیامده:
این یک آگهی نیست و این شرکت نیازی به تبلیغ برای جذب بیکاران ندارد چون با توجه به میزان بیکاری و محبوبیت این شغل در بین زنان و مردان جویای کار همیشه بسیار بیشتر از ظرفیت درخواستی داوطلب گذراندن این دوره ها و انجام این شغل هستند. ولی حقیقتش وقتی من میبینم که همکارانم تنها از اقوام و همسایگان و سایر دور و بری های خودشان را میآورند و استخدام این ادارات میکنند, این نوشته را در اینجا مینگارم, تا دوستان آنرا بخوانند و در موردش اقدام نمایند. چون این برای من زیبا نیست که بعضی از دوستان مدت مدیدی را در آلمان یا هر کشور اروپایی دیگر به سر میبرند و هنوز هم بیکارند و از محل مالیات دیگران زندگی میکنند. بنابرین, اگر کسی از دوستان بیکار میباشد, میتواند تقاضایش را به زبان آلمانی به مایل من ارسال دارد, تا اطلاعات لازم برایش فرستاده شده و در وقت مقتضی برای معرفی و مصاحبه دعوت گردد.
من آدم کوچکی هستم و انسانهای کوچک تنها قادر به انجام کارهای کوچک میباشند. امیدوارم به عنوان دوست کوچکی برای همه شماها, از این طریق, خدمتی به دوستانم کرده باشم. اگر سوالی داشتید میتوانید تلفنا" از من سؤال بفرمایید. موفق باشید:
با احترام
Ronaldo Kaufmann Fachwirt Facility Management und Dozent:
E-Mail: ronaldokaufmann@yahoo.de
Tel: 0049 178 530 55 39