‫گروه دودیفرانسیل استان تهران IRAN TEHRAN 4X4‬

سلام دوستان جدید به گروه خوش آمدین. (((لطفا قبل از ارسال هرگونه پست و یا کامنت مقررات گروه را مطالعه بفرماييد)))). در صورت تمايل جهت آشنايي بيشتر در باره خود و تجارب ارزنده تان ما را آگاه سازيد (رزومه) ذخیره شده در قسمت فایل گروه. ارسال كليه پستها و كامنتها حتما باید فارسي و يا انگليسي باشد و از تايپ فينگليش جدا خوداري كنيد و کامنت فینگلیش پاک خواهد شد! مواردي كه اعضاء محترم ميتوانند به اشتراك بگذارند عبارت است از. 1-ارسال گزارش برنامه هاي اجرايي خود و عكس از طبيعت ايران و خودرو هاي دوديفرانسيل. 2-پرسشهاي فني و عيب يابي خودروهاي دوديفرانسيل و تبادل اطلاعات از برنامه هاي طبيعت گردي و راهنمايي مناطق صعب العبور. 3-تجزيه و تحليل يك خودرو بطور علمي و چگونگي باز سازي خودروهاي كلاسيك و مدرن. 4-ارسال مقالات آموزشي و انتقال تجربه هاي طبيعت گردي حرفه اي و خودرو هاي دوديفرانسيل. 5- هرگونه تبلیغات در این گروه ممنوع است مگر قبلا هماهنگ شده باشد.6-ارسال آگهي خريد يا فروش خودروهاي دوديفرانسيل مختص به اعضای فعال میباشد و حتی المقدور بدون اعلام قیمت و ماهی یکبار باشد.7-ارسال عكس و فيلم های خارجي حتما داراي نكات فني باشد.از ارسال پستهاي سريالي و بي محتوا جدا خوداري كنيد. 8-لطفا از ارسال تصاویر تبلیغی و یا لینک های خیر خواهانه و جمع آوری کمک های مردمی خوداری شود مگر قبلا هماهنگ شده و به تایید مدیران گروه رسیده باشد. 9-در گفتگو ها رعايت احترام و خونسردي الزاميست در صورت مشاهده هرگونه بي حرمتي كامنت يا پست پاك و با اصرار مجدد عضويت به تعليق در خواهد آمد. 10- از گفتگو هاي شخصي و به چالش كشيدن مديران دولتي و نشريات معتبر خوداري فرماييد.
11-حذف پست ارسالی توسط خود اعضاء باید قبل از دریافت هرگونه کامنت باشد .در غیراینصورت حتما باید با یکی از ادمینها هماهنگ شود.
12-كليه عكس و مطالب تكراري پاك ميشود.
13- فعاليت سياسي در اين گروه ممنوع ميباشد و با مشاهده عضويت و پست ارسالي حذف خواهد شد.ضمنا پذيرش عضوييت حتما با معرفي اعضاء گروه ميسر است مگر ما صلاح بدا نيم.
14-رعايت شئونات اخلاقي الزامي است.
((گروه دوستداران طبیعت و خودروهای دودیفرانسیل ایران )) ·