Love Albania Fuck Serbia

Dua tju tregoj nje histori time. Si me pordhunoi Kur isha ne moshen 16 vjece
U dashurova me nje djal ne shkoll
Ai ishte 2 vjet me i madh se un
Por un e doja pa hile , per seriozish
Dhe nje dite me ftoi ne shtepin e tij
Un shkova , por jo per te kryer mardhenie
Sa hyra brenda ai direkt kyci deren dhe filloi te me...»Vazhdo leximin