FOTOGRAFIA

REGULAMIN
Celem grupy jest prezentacja własnych zdjęć.Post w gru...pie może być tylko w formie zdjęcia.
W grupie obowiązuję zasada CC- jeśli autor, życzy sobie opinii i konstruktywnej krytyki pod swoim zdjęciem, daje w opisie CC (constructive criticism).Jeśli nie widzisz takiego oznaczenia , a nie podoba Ci się fotografia, zignoruj ją.
Posty są moderowane,admin nie ma obowiązku uzasadniania decyzji.Proszę nie pisać do administracji w tej sprawie.
1. Publikujemy JEDNO zdjęcie DZIENNIE, SWOJEGO autorstwa.Minimalny format to 1024 px pod dłuższym boku i 72 dpi. Autor zdjęcia ma prawo wstawić w komentarzu zdjęcie poprawione.Dozwolone jest zamieszczanie prac w formie dyptyków i tryptyków.
2. Zdjęcia WSTAWIAMY, nie udostępniamy.W opisie zdjęcia można wstawić link do portfolio lub fanpage.
a) w komentarzach AUTOR może wstawić zdjęcie przedstawiające np.ustawienie światła albo link techniczny
b) bezwzględny ZAKAZ tworzenia albumów i wydarzeń.
c) zakaz umieszczania reklam i ogłoszeń bez zgody administracji.
3. KATEGORYCZNY ZAKAZ przerabiania zdjęć innych osób, chyba że autor zdjęcia w tytule wyraźnie to zaznaczy. Nie komentujemy za pomocą swoich lub obcych zdjęć i linków niezwiązanych z fotografią.
4. Publikacja zdjęć w grupie jest równoznaczna z akceptacją REGULAMINU, a także ze zgodą na publikację na fanpage grupy FOTOGRAFIA.Komentarze posiadające znamiona "hejtu" i niewnoszące nic konstruktywnego,komentarze wprowadzające zamęt,obrażające osoby,kłótnie,wyzwiska oraz wycieczki personalne w stronę fotografów lub modeli będą skutkowały usunięciem z grupy.Komentujemy zdjęcia, nie osoby na zdjęciach.
6. Administrator ma prawo do usunięcia komentarza, który wg niego nie powinien znaleźć się na grupie oraz prawo do usunięcia całego posta wraz ze zdjęciem.
8. Łamanie regulaminu grupy, blokowanie administratorów skutkują usunięciem z grupy.
Administrator ma prawo do nominowania dowolnej pracy, bez względu na ilość lajków.Najlepsze prace publikowane są na fp grupy https://web.facebook.com/grupafotografia/
______________________________________
You can post max 1 photo per day, uploaded directly from the HD, no link.Only your own photos please.Please upload photo with minimum 72dpi,1024px on the long edge.If you want to know the opinions about your work please write CC in the title.No advertising.
The best photos will be published on our FP Fotografia and website artfotos.plNO: external links, tags, hashtags,sharing, albums, advertising, spam. The administration reserves the right to remove any picture not reaching a minimum quality standard or considered out of place. Any user that blocks an administrator, stopping in this way to perform its activities, could be banned.