FC Internazionale Milano

Te dashur miq,
Sonte ishte nata e yllit-legjende te te gjitha yjeve te futbollit Messi nga Argjentina, qe per te katerten here shpallet futbollisti me i mire ne bote "Topi i Arte i Futbollit Boteror".
Leo Messi, talenti i rralle, prezantoi performance dhe psikologji e persosur qe paraqiti shpirtin e fitimtarit.
Por, nuk duhet harruar se Kosova ka mjaft futbollits te fuqishem dhe super yje, por shteti yne ende nuk po ben gati asgje per ta. Secili prej tyre mund te jete nje Messi i llojit te vet.
Duke e uruar super-yllin, njeheresh uroj qe ne te punojme shume me shume edhe per super-yjet tona qe po presin cdo dite qe t'u hapen dyer e suksesit. Gezuar