Iraniens de France

سلام به تو دوست عزیز در فرانسه
گروه ما سعی در اطلاع رسانی در رابطه با برنامه های فرهنگی ایرانیان مقیم فرانسه خواهد داشت.
اطلاع رسانی در رابطه با :

* کنسرت های ایرانیان در فرانسه و مخصوصا در پاریس
* برنامه های انجمن های فرهنگی ایرانیان مقیم فرانسه
* کلاسهای فرهنگی و هنری ایرانی در فرانسه
* سایت های اینترنتی ایرانی در فرانسه
* برنامه های شب نشینی و پیک - نیک
* نمایشگاه های هنری ایرانیان مقیم فرانسه.
* معرفی چهره های فرهنگی کشورمون در خارج از ایران
* پیدا کردن خونه و اتاق برای دانشجوهای ایرانی و
* برگزاری گردهمایی فرهنگی در خارج از کشور.

بنابراین جدا از تمامی دوستان خواهشمندیم که از تبلیغ برای فعالیت های تجاری و یا تبلیغات برای صفحه ها و گروه های اینترنتی دیگر خود داری نمایند. مگر افراد، صفحه ها و گروه هایی که صرفا مشغول به فعالیت فرهنگی مرتبط با ایرانیان مقیم فرانسه میباشند (نه مذهبی، نه سیاسی، نه قومی، نه تجاری و نه تبلیغاتی).برای دیگر فعالیت های تجاری و تبلیغاتی خود میتوانید مستقیما با سایت ایرانیان مقیم فرانسه تماس حاصل فرمائید: www.IraniensDeFrance.com

تعدادی از شما دوستان با وجود درس، کار و مشغله فراوان، مسولیت خبر رسانی فرهنگی ما ایرانیان مقیم فرانسه را به عهده گرفته اند. فقط و فقط به امید اتحاد و آشنایی و دوستی بیشتر بین خود ما و ارایه و ترویج فرهنگ ایران زمین به دیگر ملل.

این برای اولین بار است که گروهی بدون داشتن خط مشی سیاسی خاص و فقط به خاطر خود فرهنگ سعی در اطلاع رسانی فرهنگی به تمامی ایرانیان با هر ساختار فکری نموده است.

در جواب این همه انرژی ، این همه وقت و این همه علاقه تنها از شما خواهشمندیم که با دعوت از دیگر ایرانیان مقیم فرانسه این امکان را در اختیار دیگر دوستانتان هم قرار دهید که با پیوستن به گروه حداقل به لحاظ فرهنگی با هم متحد بمانیم.

Doustane shoma Dar www.IraniensdeFrance.com & Facebook