‫Iranian of Gothenburg/ایرانیان ساکن گوتنبرگ/ Iranier som bor i Göteborg‬

این گروه فیس بوکی را برای تبادل تجربیات زندگی در "گوتنبرگ" و استان "وسترا گوتلند" کشور سوئد،آگاه کردن همدیگر از آنچه که به کار ما مردمان می آید پیشنهاد می کنیم. از کوچک ترین تجربه تا مهم ترین رویداد ها را اینجا به اشتراک بگذاریم . باشد یاری رسان هم دیگر شویم؛
روح کلی این گروه اشتراک تجربیات است نه تبلیغ !

ضمنا فراموش نکنیم :
این گروه کاملا غیر سیاسی و تنها برای تبادل تجربیات زندگی در "گوتنبرگ"و استان "وستراگوتلند" کشورسوئدایجاد شده و تنها برنامه ی متصور برای آن اطلاع رسانی از آنچه که به کار هموطنان و هم زبانان ما می آید-از کوچک ترین تجربیات شخصی تا مهم ترین رویداد ها است! تنها شرط همراهی گروه هم سکونت در گوتنبرگ یا استان وستراگوتلند است :) بر همین اساس نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

1 ) از انتشار مطالب سیاسی در هر موضوع ( حتی حقوق بشری ) جدا خودداری کنیم . سه بار تخلف از این موضوع نتیجه ای جز مسدود شدن شما در گروه و کم شدن یک همراه خوب از گروه به دنبال ندارد!

2) فعالیت تبلیغی دیگر پیج ها در این گروه منوط به معرفی کلی است و انتشار مکرر مطالب یک صفحه در گروه موجب حدف تبلیغ ها و از دست دادن یک دوست هم گروهی خواهد شد.

3) از نوشتن به شکل فینگلیش جدا خودداری کنید زبان رسمی این گروه فارسی/ سوئدی/ انگلیسی است. مطالب خود را تنها با یکی از این سه زبان یا هر سه می توانید منتشر کنید. هر پستی که به شکل فینگلیش نوشته شود در نخستین زمان از سوی ادمین ها پاک خواهد شد. این تخلف هم اگر سه بار صورت پذیرد ما یک همراه خوب را از دست خواهیم داد.

4) برای کارآیی و آسان بودن بسیار بهتر است که پیش از انتشار نیاز خود مروری بر پست های گروه بکنید. شاید موردی که به دنبال آن هستید را فردی منتشر کرده است.

5) بسیار خردورزانه و به سود خود ما خواهد بودکه پست های خود را پس از گذشت زمان آن اگر دعوتی است و یا نمایش فیلمی و قراری و... پاک کنیم. همچنین پست هایی که نیازمان از آن درخواست برآورد شده را هم بر همین اساس باید پاک کنیم .

6) انتشار مکرر پست های تبلیغی و تکراری در شبکه های اجتماعی مانند هر جای دیگر خسته کننده خواهد بود و ضد تبلیغ! پیشنهاد میکنیم از این کار برای منافع خود پرهیز کنید .

7 ) دوستان خواستار همراهی گروه اگر هیچ آگاهی در مورد محل سکونت در برگه ی فیس بوک ندارند و بخش های تماس خود را هم مسدود کرده اند بدون شک در گروه پذیرفته نمی شوند :)

با دقت به این مورد آخر دوستان خود را از سراسر وستراگوتلند به این گروه دعوت کنید. و در کمک به هم گروهی ها همت کنیم :)

شاد و سربلند باشید
شورای ادمین های گروه