‫קבוצת ההחלקה רולרס פתח תקווה רפ"ת‬

מאז אוגוסט 2007, בכל יום חמישי קבוצה של20-40 מחליקים מחליקה ברחובות פתח-תקוה.

תכירו את הרפ"ת – רולר פתח-תקוה.

אמנם פ"ת אינה מתאפיינת כעיר ללא הפסקה וכבירת הבילויים – אך דבר זה עובד לטובתינו, המחליקים, המשוועים לכבישים יחסית שקטים. לעומת ת"א, כבישי פ"ת מתאפיינים ברובם בריקנות יחסית הנותנת חווית החלקה אחרת לגמרי.

אופי הקבוצה אינה מתאפיין דווקא בנסיונותיה לגמוע קילומטרז' – אלא בנסיון גם לשלב חלק חברתי שאינו פחות חשוב לנו מההחלקה. את רוב המסלולים אנו מסיימים עם בירה טובה ו/או חומוס (לפעמים סושי) - בהתאם למה שמתחשק. מקום הבילוי הוא תמיד קרוב לנקודת התחלת המסלול על-מנת להקל על מי שאינו רוצה להשאר לאפטר-פארטי הקבוצתי.

כמו כן, הקבוצה מתאפיינת בפניה למגוון רחב של מחליקים ברמות שונות, החל ממחליקים מתחילים אשר יוצאים בפעם הראשונה מעיגול ההחלקה וכלה במחליקים מנוסים המחפשים מסלול טוב ואוירה קצת שונה.

לרפ"ת כ15 מסלולים. המסלולים נעים בין מסלולים איטיים וקצרים בעלי מינימום עליות וירידות (המותאם למתחילים) לבין מסלולים ארוכים, מהירים, רוויים עליות וירידות ועם כמה שפחות עצירות. כמובן שיש מסלולים גם באמצע – מהירות בינונית, עצירות מידי פעם, לפעמים מחכים לאחרונים ולפעמים לא. נכון להיום, הרפ"ת היא הקבוצה היחידה עם מסלול מותאם למתחילים בכל חמישי הראשון של כל חודש.

כמו בכל קבוצה – גם ברפ"ת יש חוקים:
* חובה לדעת לעצור לבד. אם המחליק הוא מתחיל ויש לו בעיות לעצור בכוחות עצמו, עליו לוודא לפני היציאה למסלול שיש מי שיעזור לו.
* חובה להקפיד להחליק בצידו הימני של הכביש.
* חובה להקפיד על חוקי התנועה הרגילים (עצירה ברמזורים אדומים, תמרורי עצור וכו').
* נצנצים ו/או מחזירי אור חובה
מגנים - מומלצים

על-מנת לקבל את המייל השבועי נא לשלוח מייל ל- ptrollers@gmail.com ונשמח להוסיפכם לרשימת התפוצה.

איפה חונים?
למגיעים עם כלי תחבורה פרטי ישנו חניון פתוח בפארק עצמו, רחוב בזל פ"ת.

מקווים לראותכם!!
Be there and be a cow!