‫חמ"ל הורים לחיילות וחיילים‬

שלום לכם/ן, הורים לחיילות וחיילים,

קבוצה זו, 'חמ"ל הורים לחייל...ות וחיילים' נפתחה על ידי שתי אימהות. אימהות לחיילים.

מיום גיוס ילדינו נחשפנו למספר לא מבוטל של עוולות/תלונות/בעיות/קשיים של חיילות וחיילים אשר אינם מקבלות/ים מענה מספק על ידי המערכת הצבאית וזכייניה, בתחומי הטיפול הרפואי, תזונה, ת"ש ועוד.

אין בכוונתנו, או בכוונת קבוצה זו, להתערב באופן ניהולו של הצבא בשום דרך שהיא - אלא לשמש "פה" עבור ילדינו/חיילנו, לוודא כי יקבלו מענה מתאים לבעיות שונות ולדאוג לטיפול הולם בבריאותם ורווחתם.

אנו מאמינות שמענה קשוב ואיכותי לבעיות בריאות, ת"ש או בעיות שירות כלליות של חיילות וחיילים, מהווה מרכיב מוטיבציה משמעותי ולכן משפר את תפקוד הצבא כולו ואת בטיחות ובטחון ילדינו, כפי שלהבדיל - עובדים/ות מרוצים/ות משפרים/ות תוצאות עסקיות של בארגונים העסקיים בהם הם/ן מועסקים/ות.

אנו מזמינות הורים לחיילות וחיילים, בעבר בהווה ובעתיד, להצטרף אלינו ולכתוב.

מניסיוננו - הצפה של קובלנות משפרת מערכות ומביאה מזור לאלו שנפגעו. אל תחששו לכתוב. כבר מזמן הוכח, שהפוך מהחששות - המתלוננים/ות נהנים מיותר קידום והצלחה.

מוזמנות ומוזמנים לעלות בעיות שונות (ניתן לפנות גם בהודעות פרטיות) וננסה יחד כולנו לפתור.

* כמה כללים לדיונים בקבוצה:

1. בלי פוליטיקה!
2. קובלנות ותלונות צריכות להיות מבוססות - מה שיהיה קלוש מדי עובדתית, או חשוד בלשון הרע, נאלץ למחוק.
3. אנו מבקשות שיתקיים פה שיח ענייני. אנא המנעו משימוש בשפה לא נאותה או לא מכבדת.
4. כל תלונה ניתן להעלות פעם אחת. לא להציף, בבקשה.
5. מנהלות הקבוצה רשאיות למחוק כל תוכן שנראה להן בלתי הולם, ללא הודעה מוקדמת - אנא הקפידו.
6. יום הפרסום הוא אך ורק ביום חמישי, בשרשור המיועד לכך, שיעלה ע"י מנהלות הקבוצה. (פרסומים בימים אחרים או שאינם בשרשור - ימחקו).

* מי אנחנו?

ליאת סיני-סדס

יו"ר עמותת 'סיני-סיוע לילדים ונוער ישראלי'. פעילה חברתית-קהילתית בעיר חולון. עצמאית. בת 52. אמא לשני ילדים (חיילת משוחררת, חייל בהווה).

חנה בית הלחמי

יועצת אסטרטגית, מנחת קבוצות ומאמנת ארגונית - מומחית לתהליכי שינוי ארגוני, סייבר אקטיביסטית בנושאי זכויות אדם וזכויות נשים, מנהיגה פמיניסטית, בת 54 ואמא לחייל ומתבגרת.