Furry [Poland]

~~Zobacz cały post i zapoznaj się z regulaminem!~~

Lista futrzaków w grupie i które info: https://www.facebook.com/groups/PolandFurries/permalink/468948386516450/ <- tu możesz się też przywitać i napisać coś o sobie! =)

Furry (z ang. futrzak, futrzasty) – jest to osoba, która interesuję się tzw. sztuką futrzastą oraz stara się zachowaniem nawiązywać do zachowania zwierzęcia (fursony).

Fursona - jest to wymyślona postać zwierzęca, którą stworzył jej autor. Nie ma granic co do wyglądu fursony, byleby była zwierzęciem: może to być smok, wilk, lis anthro(posiadający ciało zbliżone kształtem do ciała człowieka), niebieski tygrys, itp.. Fursona dla futrzaka może być natchnieniem do opowiadań lub rysunków, jak i też czymś więcej, częścią duszy, do której upodabnia swoje zachowanie.

Cele grupy:
-ułatwienie nowym furry odnalezienia się
-dyskusje, dzielenie się zdaniem, poglądami
-zyskiwanie nowych znajomości wśród furry

Regulamin
- Zakaz wyzywania, obrażania, poniżania, grożenia, jakikolwiek przejaw nadmiernej antypatii lub nienawiści grozi czasowym lub też stałym usunięciem z grupy.
- Materiały zawierające treści pornograficzne, gore lub inne uważane za niedopowiednie dla osób poniżej 18'tego roku życia MUSZĄ zostać oznaczone tagiem "+18" i nie wyświetlać miniaturki.
- Nadmierne spamowanie i wywoływanie kłótni - zabronione.
- Zakaz działania na niekorzyść grupy.
- Wulgaryzmy nie są mile widziane, więc proszę o nieużywanie ich.
- Posty powinny być powiązane z furry, w przeciwnym razie mogą zostać usunięte.
- Ostateczna interpretacja regulaminu i zachowań użytkowników mogących naruszać regulamin należy do administratorów.

Jeśli uważasz, że zostałeś wyrzucony z grupy bezpodstawnie - możesz odwołać się do decyzji pisząc na priv z adminem, który Cię usunął.

Jeśli chcesz pomóc - zgłaszaj posty sprzeczne z regulaminem i pisz sensownie.

Osoby i posty niosące ze sobą dramy będą usuwane z grupy.

To jest grupa "Furry", więc wszelkie posty o poniaczach czy też osoby utożsamiające się z fandomem "MLP" będą z czasem usuwane z grupy.

Wszelkie sugestie dot. zmian w grupie, pytania, zażalenia i skargi kierujemy do administratorów grupy.

Ostatnia aktualizacja opisu, regulaminu itd: 17.11.2014