AŞK-I TS TRABZONSPOR TRAFTAR KLİBİ VE MARŞI

TRABZON SPOR TRAFTAR KİLİBİ…..
ÖN ÇALIŞMADIR DÜZENLEMESİ TALEPLER DOĞRULTUSUNDA KABUL EDİLEN TALEPLER ÇERÇEVESİNDE YAPILACAKTIR…
KONU: TRABZONSPOR’UN YALNIZ BIRAKILMAYA ÇALIŞILIRKEN TARAFTARININ TAKIMINA NASIL SAHİP ÇIKTIĞIDIR.
BAŞROL : BORDO KIZ – MAVİ ERKEK
SENERYO ANA TEMASI:
BORDO KIZ TRABZON’DA BİR TEPEDE OTURUP KARADENİZİ İZLERKEN GÖZLERİ YAŞLI BİR ŞEKİLDE DENİZİN MAVİLİĞİNİ SEYRETMEKTEDİR. TRABZONSPOR’UN YENİ MARŞINI (TRAFTARLAR ARASINDA HAZIRLANACAKTIR) DUYDUĞUNDA İÇİNDE BİR HUZUR HİSSEDECEKTİR VE BU HUZUR GÖZLERİNE YANSIYACAKTIR.
GÖRÜNTÜ O ANDA DİĞER BİR KAREDEKİ KUMSALDA OTURAN MAVİ ERKEĞİ GÖSTERMEYE BAŞLAYACAKTIR. MAVİ ERKEK ELİNDE KEMENÇESİ YADA GİTARI YENİ MARŞI BESTELEMEYE ÇALIŞMAKTADIR MAVİ ERKEK.
BU ARDA DİĞER ŞEHİRLERDE HERHANGİ BİR YERDE BOYNU BÜKÜK OLARAK BIRAKILAN VE SAHİPSİZ EZİK HİSSETTİRİLMEYE ÇALIŞAN TARAFTAR DA BU MELODİYİ DUYMAYA BAŞLAYACAK VE HERKES MELODİNİN PEŞİNDEN GİTMEYE BAŞLAYACAK.
MAVİ ERKEK VE YANINA GELEN TARAFTAR ONU ALIP BORDO KIZA GÖTÜRECEKTİR.. BORDO VE MAVİ BULUŞTUĞU ANDA HERKES GÖKYÜZÜNE BAŞLICAK. KLİBİN GERİ KALAN KISMINDA 1967 DEN BUYANA OLAN KADROLARIMIZ VE ÖNEMLİ OYUNCULARIMIZ GÖSTERİLECEK YENİ MARŞIMIZ ÇALINACAK. VE SONLARA DOĞRU BÜYÜK PATLAMA BORDO – MAVİ AŞKI TS HERKES BİZE HERYER TRABZON ŞAMPİYON TRABZON SLOGANLARI ATIP FORMASINI ÖPECEKTİR.
ARKADAŞLAR ŞUANDA ACELE İLE HAZIRLANAN TEMA BUDUR. GELİŞTİRMEK İSTEYEN VE KATILMAK İSTEYEN TARAFLI TARAFSIZ HERKESE AÇIKTIR KAMPANYAMIZ. ÖNEMLİ OLAN TRABZONSPOR’A SAHİP ÇIKMAKTIR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER HERKESİN KATILIMINI BEKLERİM.

İSTANBULA İNAT
AŞK-I TS AŞKI BORDO – MAVİ