BEŞİKTAŞ JK BEYKOZ FUTBOL OKULU

BEŞİKTAŞ JK
Beykoz Futbol Okulu
Türkiye’nin en köklü ve de en başarılı alt yapısına sahip olan BEŞİKTAŞ Kulübünün Beykoz’da bulunan futbol okuluyuz. Futbol okulumuzun genel prensibi ,“önce iyi insan , sonra iyi öğrenci , en son olarak da iyi sporcu “ yetiştirmektir..

Amacımız beldemizde bulunan gençlerimizi BEŞİKTAŞ JK kültürüyle eğitip ,kendisine güvenen , paylaşma duygusunu ve takım olgusunu öğrenen , sosyal ve psikolojik yönden güçlü ,disiplinli ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirmektir.

Hedefimiz BEŞİKTAŞ ’a ve Türk Sporu’na yeni yıldızlar kazandırmaktır.. ayrıca geleceğimiz olan çocuklarımızı günümüzün büyük tehlikesi olan sanal ortamdan kurtarıp, güvenli ve bilinçli bir şekilde spor yapma imkanları sağlamaktır.

Futbol okulumuz 1997 ve 2008 yılları arasında doğan öğrencileri kapsamaktadır.

Antrenmanlarımız Beşiktaş Kulübünün alt yapı çalışma planlarını takip ederek , çocuk ve genç gelişimleri üzerine yapılan araştırmalar sonucu Avrupa da başarılı olmuş bir teknik üzerine yapılmaktadır.

Çalışmalarımızı yaptıran antrenörlerimiz spor akademisi mezunu ve aktif futbol geçmişi olan tecrübeli hocalardan oluşmaktadır.

Ayrıca öğrencilerimize futbolun dışında yaşamları boyunca onlara yardımcı olabilecek bilgilerde vermekteyiz. Bu çalışmalara; ilk yardım ,düzenli beslenme, sağlıklı yaşam , çevreye duyarlı , iletişim , sosyal bilgiler ahlak dersleri ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmanın yolları gibi örnek gösterebiliriz.

Sekiz yıldır aralıksız devam eden çalışmalarımız neticesinde 8. si BEŞİKTAŞ JK bünyesinde olmak üzere 21 oyuncumuz profesyonel takımlarda ve 62 oyuncumuz ise beldemizde ve yakın konumdaki amatör takımlarda futbolculuk hayatına devam etmektedir..

Sizlerden isteğimiz tesislerimize gelerek çalışmalarımızı seyrettikten sonra geleceğimiz olan yavrularımızın sportif faaliyetleri yapabileceği yerin kararını vermenizdir.

Bize güvenen tüm Beykoz halkına ve saygıdeğer velilerimize sonsuz teşekkürler ederiz.


Saygılarımla
Beykoz Futbol Okulu
Genel koordinatörü ve Sorumlusu
Ercan ACAR


Adres : Özdemir Spor Tesisleri Çubuklu - Dedeoğlu / BEYKOZ
Bilgi için Tel: GSM (532) 488 21 80
www.bjk.com.tr
Face ; BEŞİKTAŞ JK BEYKOZ FUTBOL OKULU