Co Dziś Na Obiad ???

Witam, grupę tą założyłam z zamiarem zebrania fajnych i ciekawyc...h ludzi, którzy tak jak ja kochają gotować, ale jest to też miejsce dla tych, którzy szukają inspiracji kulinarnych lub tych co dopiero uczą się gotować. Zapraszam serdecznie do dzielenia się zdjęciami i przepisami z waszych stołów. Nazwa grupy jest tylko umowna, dotyczy jedynie problemu z którym każdy z nas się codziennie boryka. Dlatego też chciałabym, żebyście dzielili się nie tylko pomysłami obiadowymi, ale również śniadaniami, kolacjami, deserami, dietami itd.
Jeśli to możliwe to chciałabym was prosić o umieszczanie przepisu przy zdjęciu, nie jest to wymagane, szczególnie jeśli potrawa ma być tylko inspiracją, ale napewno będzie to bardzo pomocne.
Jeśli prowadzicie bloga lub fanpage to prosze o umieszczenie całego przepisu i dopiero pod nim link do waszej strony.
Zanim o coś zapytacie to zachęcam gorąco do korzystania z albumów grupy, gdzie wszystko jest ładnie i czytelnie podzielone na kategorie i zbierane są tam najpopularniejsze i najciekawsze przepisy naszych grupowiczów. Jak również do korzystania z lupki, gdzie wystarczy tylko wpisać słowo klucz i wyświelą się wam posty dotyczące szukanego tematu czy przepisu.
Wszystkie posty muszą być zaakceptowane przeze mnie (lub innych administratorów), wiec jeśli szukacie szybkiej pomocy to może się tak zadarzyć, że nie będą one zaakceptowane od razu, jest to niestety konieczność, która ma służyć utrzymaniu porządku w grupie.
(Zaznaczam, że te osoby, które wstawiają posty na temat i sa uprzejmę, będą miały automatyczną zgode na wszystkie swoje posty)
Bardzo proszę o nie komentowanie jeśli jakaś potrawa nie przypadnie wam do gustu, proszę pamiętać o szacunku do siebie nazajem oraz o tym, żeby nie wdawać się w dyskuje nie na temat lub takie, które nic dobrego nie wnoszą. Te osoby, które nie będą się do tego stosować, bedą musiały opuścić naszą grupę oraz będą przeze mnie blokowane i nie będą miały możliwości powrotu. Jeśli widzicie, że ktoś tego nie przestrzega, to proszę o zgłoszenie takiego postu do aministarcji, albo wysłanie do mnie wiadomości prywatnej. Tworzymy tą grupę wspólnie i wspólnie możemy o nią dbać. Jednocześnie chciałabym przeprość jeśli nie odpowiem na niektóre wasze wiadomości, ale dostaję ich tyle, że stało się to poprostu niemożliwe.
Do grupy dodaję tylko i wyłącznie osoby sprawdzone i nie każdy może do niej należeć, ale niestety czasami może wkraść się jakiś szkodnik, z mojej strony obiecję, że będę robić co w mojej mocy, żeby tego uniknąć. Zaznaczam również, że nie ponoszę odpowiedzialności za inne osoby, szczególnie za te mniej kulturalne.
W grupie stawiam na miłą smaczną i pomocną atmosferę.
Sedecznie pozdrawiam, dziękuję za zaintersowanie oraz życzę smacznego !
Jeśli chesz zostać sponosorem konkusu lub nawiązać współpracę napisz do mnie
Aga Childs – Admin
aga_childs@yahoo.com