FC Bayern München Fanclub Iran هواداران ایرانی باشگاه بایرن مونیخ

به گروه رسمی هواداران ایرانی باشگاه بایرن مونیخ خوش آمدید!

معرفی:

در ماه می 2013 گروه فیسبوکی هواداران ایرانی باشگاه بایرن مونیخ، جهت آشناسازی هوادارانی ایرانی این تیم با یکدیگر و اطلاع رسانی اخبار باشگاه بایرن، راه اندازی گردید. دو ماه بعد با ارسال مشخصات تعدادی از اعضای گروه به باشگاه، کانون هواداری با این عنوان رسما ثبت گردید. اکثر اعضا این کانون هواداری، جوانان در گروه سنی 20 تا 30 سال می باشند. در کنار اطلاع رسانی، برگزاری همایشها، دیدار گروهی از بازیها، چه در ورزشگاه و چه از طریق تلوزیون، از دیگر فعالیتهای این کانون هواداری می باشد. از دیدار حضوری با بازیکنان باشگاه بایرن در ایران توسط هواداران این کانون، با شعار "عشق به بایرن افتخار ماست"، میتوان به عنوان یکی از بزرگترین آرزوهای اعضای آن یاد کرد.


جزئیات فعالیتها:

1- در جریان گذاشتن هواداران از اخبار باشگاه بایرن
2- برگزاری مسابقه پیشبینی در خصوص بازیهای بایرن (در پایان هر فصل به رتبه های اول تا سوم جوایز نفیس بایرنی اعطاء خواهد شد).
3- برگزاری میتینگ و دیدارهای هواداران
4- کسب اطلاعات مختلف از بازی در حال جریان در فان تالک (گپ مربوط به هر بازی) از قبیل زمان پخش به زمان محلی ایران/ شبکه های پخش کننده بازی / ترکیب و ...
5- فروش کالاهای هواداری از قبیل لباس، شال و ...


قوانین:

1- قبل از هر چیز، این گروه متعلق به هواداران بایرن مونیخ بوده و در صورت حضور هواداران باشگاههای دیگر در گروه، هیچ گونه اظهار نظری از طرف ایشان در گروه جایز نمی باشد.
2- سعی گردد پستهای با کیفیت و حاوی هر نوع خبر مربوط به این باشگاه و بازیکنان آن، به جا گذاشته شود. به دلیل ترافیک بالای گروه، تنها از مطالب مربوط به باشگاه بایرن، در این گروه به عنوان پست استفاده شود.
3- به منظور بالا بردن کیفیت نمایش پستها در گروه، لطفا از گذاشتن لینک مستقیم مربوط به گروه و سایتهای دیگر به عنوان پست خود داری شود. از کامنت پستهای مرتبط برای گذاردن لینکهای خبری و مفید استفاده گردد.
4- هر عضو گروه حق دارد نظر خود را راجع به تیم بایرن و بازیکنان آن و اعضای گروه بدون بی احترامی و اهانت بیان کند.
5- هرگونه بی احترامی و توهین با اعضای گروه قابل تحمل نمی باشد.
6- پستهای مزاح راجع به باشگاههای رقیب تا حدی آزاد است که شایسته جایگاه هواداران باشگاه بایرن مونیخ در بین هواداران باشگاههای دیگر باشد.
7- این گروه تنها متعلق به هواداران بایرن بوده و الزاما هیچ ارتباطی به هوادارن فوتبال آلمان ندارد. هیچیک از کادر و بازیکنان بایرن به دلیل ملیت و نژاد متفاوت برتری نسبت به دیگری ندارد.
8- آوردن مطلب از دیگر پیج و گروههای ایرانی این گروه تنها با ذکر منبع مجاز است. چنانچه در پستی اعتراضی در این ارتباط دیده شود، پست پاک شده و به گذارنده آن اخطار داده می شود.
9- از بیلبورد تبلیغاتی در نظر گرفته شده در گروه برای تبلیغات گروه و پیجهای ورزشی دلخواه خود استفاده گردد.
10- هر گونه تخطی از قوانین و تکرار آن، اخراج از گروه را در بر خواهد داشت.


با سپاس از عضویت
مدیریت گروه

Update 07.04.2014