Inzerce - prodám, koupím, pronajmu, vyměním, daruji, hledám - kraj Vysočina

PRAVIDLA "tržiště" v rámci oblasti Vysočiny - NESEZNÁMENÍ SE S P...RAVIDLY NEOMLOUVÁ:
*******
1) budou mazány nabídky, které na první pohled hraničí s trestnou činností (příklad - obchodování s pozitivními těhotenskými testy), nevhodné nabídky (např. se sexuálním podtextem) a nabídky či komentáře s rasistickým podtextem (jsme inzertní skupina, nikoli skupina řešící jakékoli globální problémy). NOVĚ ZÁKAZ INZERCE RYCHLÝCH PENĚZ - TEDY PŮJČOVÁNÍ FINANCÍ MIMO BANKOVNÍ ÚSTAVY. Tyto inzeráty budou mazány. Platnost od 11.1.2015, 18:24 hod..
*******
2) nově je zaveden ZÁKAZ SPAMOVÁNÍ fotografiemi - KAŽDÝ Z NABÍZEJÍCÍCH BUDE MÍT SVOJE ALBUM, NIKOLI NĚKOLIK FOTOGRAFIÍ SAMOSTATNĚ!
*******
3) ZÁKAZ hromadného a častého TOPOVÁNÍ nabídek. TOP pouze jednou denně. V případě opakovaného porušování, a to i po upozornění některého ze správců, bude následovat vyloučení ze skupiny.
*******
4) U KAŽDÉHO INZERÁTU, RESP. KONKRÉTNÍ FOTKY, BUDE UVEDENA KONKRÉTNÍ CENA (INZERÁTY "CENA DOHODOU" BUDOU SMAZÁNY)!!!!
*******
5) U KAŽDÉHO INZERÁTU BUDE UVEDEN ZPŮSOB DORUČENÍ (DOBÍRKA POŠTOU ČI OSOBNÍ PŘEDÁNÍ). JELIKOŽ SE JEDNÁ O SKUPINU, KTERÁ JE URČENÁ VÝHRADNĚ PRO KRAJ VYSOČINU (tedy okresy Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč a Žďár nad Sázavou), NIKOLI PRO CELOU REPUBLIKU, JINÉ MÍSTO PŘEDÁNÍ, NEŽ NA VYSOČINĚ NENÍ MOŽNÉ.
*******
6) ZÁKAZ SPAMOVÁNÍ inzeráty, tzn. jeden a tentýž inzerát na stejný sortiment od stejného nabízejícího bude uveřejněn POUZE 1x DENNĚ!
*******
7) kdokoli má právo nahlásit příspěvek, který nerespektuje výše uvedená pravidla - správce "hlášení" prověří, pokud se potvrdí porušování pravidel, poprvé dojde k upozornění inzerujícího a výmazu nahlášeného příspěvku, při opakování dojde k zablokování přístupu inzerujícího do skupiny
*******
8) správci nezodpovídají za celkový obsah skupiny, každý je sám zodpovědný za nabídku (příspěvek) a každý je sám za sebe zodpovědný, zda nabízených nabídek využije.
*******
9) Pro lepší přehlednost inzerátů fungují dvě další skupiny, a to:
PRO INZERCI NEMOVITOSTÍ:
https://www.facebook.com/groups/nemovitosti.krajvysocina/

PRO NABÍDKU ŘEMESEL A SLUŽEB:
https://www.facebook.com/groups/remeslaasluzbynavysocine/

Věříme, že pravidla budou dodržována a nebude docházet ke konfliktům. Ať se daří ;)