Iranian Students In South Korea

درصورت تمایل به عضویت در این گروه، لطفا ابتدا مطالب ذیل را به دقت و با طمأنینه مطالعه فرمایید. بدیهی است ورود شما به این گروه، به منزله‌ی آگاهی شما از مطالب ذیل و تأیید آنها توسط شماست.

..........................................
درباره‌ی گروه:
مخاطب و اعضاء این گروه (به نام دانشجویان ایرانی کره جنوبی) عزیزان هموطن ایرانی هستند که برای امر تحصیل یا تاکنون اقدام کرده‌اند و یا درصدد اقدام هستند. فعالیت گروه، به هیچ وجه ناظر بر تشویق، ترغیب، انذار و یا انصراف اعضاء به تصمیم‌گیری برای دامه تحصیل در کره نمیباشد. اینجا فضایی دوستانه برای تبادل اطلاعات مفید و یاری‌رسانی به شکل داوطلبانه و نوع‌دوستانه به هموطنان ایرانی است.
...........................................
قوانین و مقررات:

یک: درج لینکها یا آگهی‌های تبلیغاتی با هدف تجاری یا شبه‌تجاری، شایعه‌پراکنی، نقل اخبار بدون استناد و همچنین جرّ و جدل با اعضاء اکیداً ممنوع است٬ خواهشمند است از قرار دادن مطالبی که قابلیت پست شدن در صفحه شخصی را داشته و مخاطب آن عده ی اندکی از دوستان میباشند نیز خودداری گردد(نظیر عکس٬ آهنگ و حضور و غیاب!). بی‌احترامی، تهمت، توهین و افترا به اعضاء و استفاده از ادبیات زشت و نامناسب به هیچ وجه تحمّل نمی‌شود. بالعکس، احترام، محبت، همکاری، حمایت، تشویق و ترغیب همگان به مشارکت سازنده در گروه و ارتقای سطح آگاهیهای اعضاء، موجب امتنان است و البته ارج نهاده می‌شود.

دو: از بابت انتشار و انتقال اطلاعات مربوط به گرفتن پذیرش و آگاهی‌های زندگی در کره جنوبی هیچ‌گونه مسئولیت قانونی و حقوقی متوجه اعضای گروه نیست و به اعضاء پیشنهاد می‌شود جهت تصمیم‌گیریِ نهایی در خصوص اقداماتشان با افراد و منابع موثق و مسئول مشاوره نمایند.

سه: در قبال ارتباط‌گیری افراد و اعضای گروه با همدیگر و دامنه‌دار شدن تماسها و ارتباطات اعضا (به شکل خصوصی چه در داخل گروه و چه در خارج از گروه و در محیط آفلاین،) هیچ مسئولیتی متوجه ادمینها و اعضای گروه نیست و توصیه میگردد از اقدام برای ایجاد گروه‌های موازی و ایجاد انشقاق در گروه خودداری گردد.

چهار: تولید محتوای غنی، جذّاب، روزآمد و پُربار در گروه، مستلزم حمایت، همکاری و مشارکت یکایک اعضاء است. خواهشمند است برای ارتقای روزافزون سطح کیفی فعالیتهای گروه و تشویق اعضاء به همکاری و مشارکت، تلاش لازم را داشته باشین.

پنچ: با توجه به افزایش اعضای گروه و احتمال طرح سوالات تکراری٬ از دوستان تقاضامندیم پس از طرح سوال و دریافت کامنتهای سایر اعضا٬ خلاصه ای از پست مربوطه را(ترجیحا به زبان انگلیسی) جهت درج در فایل جامع گروه به ادمینهای مربوطه ارسال نمایید.
......................................................................
چشم‌انداز گروه، ایجاد یک جامعه‌ی ایرانی یکپارچه‌، فرهیخته‌، بالنده، پیشرو و پویا در کره است. با عضویت در این گروه، در واقع اعلام می‌داریم که همگی عضو یک خانواده‌ایم و از هیچ کمکِ ممکن به دیگر اعضاء در طول فرایند پذیرش٬ استقرار و زندگی در کره دریغ نمی‌کنیم.