cCc Liverpool Ülkü Ocakları cCc

Liverpool ülkü ocakları her fikirden, dinden, cinsiyetten ve ırktan insana açık bir teşkilatlanma olmakla birlikte, esas olarak İngiliz ırkının veya Anglikan kilisesinin üstünlüğünü savunmaktadır. Ocakta geçirdiğiniz süre boyunca, doğrudan doğruya hakarete başvurmadığınız sürece tüm yorumlarınız memnuniyetle karşılanacaktır.

Mizahımız kemiği olmadığından dolayı kanuni sınırlar çerçevesinde her türlü esnetilerek kullanılabilir. kişiler birbirlerine hakaret düzeyine varabilecek eleştiriler yazmadığı sürece özgürlerdir. laf giymek istemiyorsanız ortalıkta çıplak dolaşmayın.

özgür düşünceye ve halkların eşitliğine inanan iş bu oluşumda, ingiliz bağımsızlık mücadelesinin oldukça uzağına düşen ve kara mizah/eğretileme/örtülü eleştiri içermeyen yazılarınızın yeri kendi profil duvarınızdır.

her hangi bir tartışmada size katılmadığımız durumlarda mekanınızı basabilmemiz için gereken ikametgah bilgilerinizi en yakın asenamıza/reisimize bırakmanız makbul karşılanacaktır.

duvardaki yorumlarınız değerlendirilirken (big brother is watching you) gözetilen temel ilkelerimiz bunlardır. gruba eklenilen resimler değerlendirilirken iyi niyet ilkesi göz önünde tutulacaktır.

liverpool ülkü ocakları sosyal bir sorumluluk üstlenmediğinden ötürü, duvarda allahsız koministlerce, etnik gruplarca, iktidar yanlılarınca yapılan duyurular, imza kampanyaları, reklamlar (vs) tarafımızca silinecektir. propaganda yapmak için sokakları, kendi profil sayfanızı, sosyal sorumluluk amaçlı sayfaları ve demokratik kitle örgütlerini kullanabilirsiniz. praksis iyidir, de facto candır. feysbuka ve puta tapmayın.

eğer kızgın bir ülkücüyle karşılaşırsanız, ona küçük prens adlı kitabı armağan edin. kendisine hayatın öfkelenmek için fazlasıyla kısa olduğunu söyleyin. ayın yalnızca hilal zamanında değil, her anında parlak olduğunu ve asfaltın altında çilek tarlalarının beklediğini anlatın. alnınızın ortasına üç ciltlik bozkurtlar yemek istemiyorsanız, ona biraz zaman tanıyın.

özet:

• ziya gökalp gelmiş geçmiş en müthiş insandır.
• bu grupta kutsal değerlerinizle dalga geçilebilir.
• john lennon bir susurluk şehididir.
• hakaret içeren yorumlar hoş karşılanmayacaktır.
• küçük prens ingilizdir.
* İngiltere mozaik değil marleydir
* Vatan Millet Waterloo
• bir beatles yedi grammy ödülü'ne bedeldir.
• let it be. "
• Makarna cildi gençleştirir, zihni açar
• Mesele, üç beş ülkü meselesi değildir.

**************************
Yeminimiz;

Uçan Spagetti Canavarı'na, kitabımız Delifişek'e, Vatana, Bayrağa yemin olsun.
Şehitlerim, Gazilerim emin olsun. Ülkücü İngiliz Gençliği olarak, Komünizme, Kapitalizme, Faşizme ve İngiliz emperyalizmi hariç her türlü emperyalizme karşı mücadelemiz sürecektir.

Mücadelemiz son nefer, son nefes, son damla kana kadardır. Mücadelemiz milliyetçi İngiltere'ye kadardır.

Asil İngiliz Gençliği olarak; Yılmayacağız, Yıkılmayacağız, Başaracağız, Başaracağız, Başaracağız .

cCc God Save the Queen's ass cCc
RAmen
®