МЕГАМАРШ У ВИШИВАНКАХ (ОДЕСА)

V похід
МЕГАМАРШУ У ВИШИВАНКАХ відбудеться 13 вересня!!!!

Слідкуйте за новинами)

Захід є АПОЛІТИЧНИМ!!!
Будь-яка символіка, окрім державної, на заході забороняється,як і гасла,які не затверджені оргкомітетом!!!

2014 рік:
28 червня пройшов IV похід)
Збір оголошувався на 13:30-ту годину)

IV похід зібрав біля 2 з половиною тисяч одеситів та гостей міста) Приємно було бачити багато родин з маленькими дітками та іноземців)

Місце зустрічі: кінець Дерибасівської - готель Пасаж.

маршрут ІV одеського мегамаршу у вишиванках:

- рушали Дерибасівською до Рішельєвської;

- з Рішельєвської по дорозі на Приморський бульвар - зупинка та групове фото біля фонтану побіля театру Опери та балету,заспівали "Червону руту";

- від театру вийшли на Приморський бульвар та спустилися на Потьомківські сходи, де на всіх очікував сюрприз - перфоманс присвячений воїнам,які захищають нашу Батьківщину на сході)

Далі ми рушили до колонади побіля палацу Воронцова!
А так як це день Конституції, то обов'язково провевели традиційне опитування у одеситів,які статті найактуальніші для них)
Продовженням мегамаршу стала ОДЕСЬКА МУЗИЧНА ВУЛИЦЯ біля колонади, де кожний бажаючий мав змогу поспівати українських народних та сучасних пісень.

З історії:
В Одесі вперше МегаМарш відбувся 22 вересня 2012 р. о 13:00 одночасно з Києвом. По підрахункам взяли участь 150 одеситів.Наймолодшій учасниці МегаМаршу було 8 місяців,настаршій - 76 років!

II похід, який відбувся 25 травня зібрав біля 300 одеситів та гостей міста)
ІІІ поход пройшов під дощем 14 вересня)

НАГОЛОШУЄМО,особливо для змі,ідея проведення мегамаршу належить студентам вузу Києва)

Восени 2012 р. почалася активна підготовка по залученню інших міст і громад українців за кордоном, щоб втілити в життя ідею С.М. Агеєнка(голови Овідіопольської просвіти) та відчути єдність не тільки в межах нашої держави)

ЛАСКАВО ПРОСИМО)))) Це буде справжнє свято українського духу)))

Вдягайте власні вишиванки, позичайте у знайомих, купуйте нові, чи придумайте наряд у патріотичному стилі і ГОЛОВНЕ - запрошуйте друзів і ПРИЄДНУЙТЕСЯ до нас!