‫پاتوق دختر و پسراي نجف آباد-najafabad‬

《 به نام حضرت دوست 》
★☆به دنیای واقعی ما خوش آمدید ☆★
سلام به همه همشهريان و دوستان عزيز نجف آبادی :

دو سال می گذرد از آغازین آشنایی ، همت در مشارکت دوستان ، پشتوانه ای شد برایمان ،تا امروز دستانمان را در دست هم گره کرده و با هم دنیایی مجازی به نام شهرمان ساخته و در سایه خود باوري اجتماعي و فرهنگي شهرمان را كه طلايه دار افتخاراتي چندين ساله در فرهنگ ، هنر ، علم، ايثار و از خودگذشتگي بوده و هست را به منسه ظهور بگذاريم .
دیار نون ، دیار مردمان نامدار و خردمندان اعصار گذشته و حال ، شیخ بهایی و نیک نامان تاریخ این مرز و بوم ، شهر 2500شهید عزیز انقلاب ، جنگ و شهيدان زنده اش که هنوز بوي خاطرات آن دوران را مي دهند ، شهر پیر مردان و پیر زنانی که وجودشان برکت دیار کهن است ، نان خانگی ، چینه های گلی ، جویهای آب ، دربهای چوبی خانه ها وباغها که هنوز در کور سویی از این شهر ، نگاهمان را به گذر عمرمان خیره می سازد ، شهري كه پرچم افتخاراتش بر قله هاي دنيا با سر افرازي همواره بر افراشته است .

"پاتوق" پلی ساخت برای گذر از دنیای مجازی و رسیدن به واقعیت ، آشناییها ، تبادل نظرو اطلاعات ، بحث و گفتگو ،حرفهایی که در جامعه واقعی بیانش به آسانی امکان پذیر نبود و مستلزم فضا و تشریفات خاص به خود بود .
☆★★☆
قوانین گروه بر اساس قوانین عرفی و حاکم بر زندگی جاری ، جامعه وانتظارات همشهریان از جمع سالم دوستانه در این فضای مجازی و بالطبع واقعی می باشد.* زيبا بنويسم تا زيبا قضاوت شويم *

1- اولین اولویت حفظ و رعایت احترام تمامی افراد گروه می باشد .

2- پستها و کامنتهای سیاسی و عقیدتی تند ، شوخي با اشخاص حکومتي ، ادبی و فرهنگی کشور و مطالبی که از نظر اخلاقي و اجتماعي در شان و جايگاه اين گروه و شهرمان نمی باشند ، حذف خواهند شد .
( در خصوص مسائل مربوط به شهر نجف آباد هر گونه تجزيه و تحليل مجاز مي باشد )

3- اقليتها و اقوام در اين گروه ، محترم و داراي حق اظهار نظر هستند ، از گذاشتن مطالب طنز و توهین آمیز خودداری شود .

4 -تبليغات در خصوص بهره گيري افراد از خدمات موجود در سطح شهر و امور مربوط شغلی در جهت اطلاع رساني ، با هماهنگي قبلي مجازمي باشد .

5 -تهمت و افترا به افراد حاضر در گروه چه در جامعه مجازی چه واقعی کاری ناپسند و غیر اخلاقی است ،‌اميد است از اين جامعه نيز به دور باشد .

6 - هر فرد خود را به عنوان ادمين گروه دانسته و با مشارکت در کارهای مربوط به گروه ، مطالبی را که در خور گروه نمی باشد را از طریق گزارش ، اطلاع داده و چنانچه برنامه ای تفریحی و سرگرم کننده برای ارایه دارند ضمن قبول مسولیت آن در جهت برگزاری ، اقدام نمایند . (صندلی داغ ، مشاعره و ... )

7 - مطلوب گروه ارائه مطالب متنوع در خصوص مسائل شهر از قبيل ارائه اخبار و اطلاعات ، آداب و فرهنگهاي قومي ، بومي و ....مي باشد ،‌ تنوع مطالب علمي ، فرهنگي ، اجتماعي نیز باعث زيباتر شدن و جذب مخاطبين خاص خود در گروه است .

8- دوستان عزیز خواهشمند است حداکثر پستهای روزانه خود را در سقف 3 پست قرار دهند تا حق دیگر دوستان نیز در جهت ارایه مطالبشان رعایت گردد .
9- تعداد زياد اعضاي گروه نشان دهنده خوب بودن يا کيفيت بالاي گروه نيست ، پس هيچگاه مشروعيت و مقبوليت گروه را در گرو اضافه کردن اعضاي جديد به هر عنوان نمي دانيم ، لطفا قبل از دادن درخواست ورود پروفايل خود را کامل کنيد ...

¤ در آخر سخن : ما برای آنکه اینجا خانه ی خوبان شود ، خون دلها خورده ایم ¤
سپاسگزاریم