‫תושבים לא אדישים - ראש העין‬

נייר העמדה הרשמי של הקבוצה, אתם מוזמנים להוסיף/לגרוע/לאשר/להתווכח/לגעור או להסכים J
מצוקת הדיור לתושבי המקום הנה בעיה מהותית ואקוטית אשר ניתנת לפיתרון ע"י ראש העיר וחברי העירייה, העיר החדשה שהולכת להיבנות חייבת, אבל חייבת לכלול פתרונות יצירתיים ( וחוקים ) לתושבי ראש העין, ולאפשר להם את הזכות הבסיסית לקנות דירה במחיר הולם !!
תושבי העיר מוכנים לוותר על פסטיבלי אוכל למיניהם של שפים מחו"ל או אירועי תרבות ( תימנה= ההשתתפות באירוע הזה היא ברובה של תושבי מחוץ לעיר וללא עלות ) ובלבד שמחיר הארנונה יוקפא ואף..יירד !!!
הסטודנטים בעיר וישנם רבים כאלה, זקוקים וחייבים לקבל מלגות מטעם העירייה, אין שום היגיון ציבורי ואפילו בושה עירונית בכך שסטודנטים תושבי המקום צריכים להתחנן למלגות מגופים בערים אחרות וכתוצאה מכך לבצע שם את שעות ההתנדבות והתרומה שלהם.
יש להפסיק באופן מיידי את ההתעמרות בבעלי העסקים בעיר, הן בהנחות, הן באישורים חריגים, הן בארנונה ויתירה מזאת אנו דורשים לתת להם עדיפות במכרזים מקומיים, כמו כן יש להקים לשכה וקרן סיוע לעסקים קטנים ובינוניים בעיר.
עם כל הכבוד למיתוג העיר כעיר מוזיקלית ..יש לרדת מהאולימפוס של המילים היפות, הסיסמאות והקמפיינים האין סופיים בעניין הזה בעיתונות, ולתת דגש מיוחד לפתרונות בעיות של אוכלוסיות חלשות ובעלי צרכים בעיר ( נכים, אקי"ם, חד הוריות, ילדים בסיכון וכו')
במקום להפגיז את רחובות העיר בשלטי פרסומת מסחריים של חברות פרסום הגיע הזמן להשקיע כספים בריאות ירוקות ושטחי ציבור ופנאי לטף ולילדים.
המפעל הנהדר של ליגת השכונות לא יכול להימחק במחי יד בגלל בעיה בירוקרטית, פתרון יצירתי על ידי נבחרי העיר יביא להמשך השגשוג של מפעל עתיר זכויות ושנים זה.
תנועות הנוער בישוב,הגרעינים התורניים ושאר ארגונים חברתיים שפועלים בישוב לא צריכים להתחנן למעט שקלים עבור פעילות מהעירייה, הם צריכים להיות גולת הכותרת שלנו !!
אנו דורשים שקיפות מוחלטת של החלטות העירייה באשר הן, הן בפרסום כלל הפרוטוקלים, ישיבות המליאה וועדות התכנון באתרי האינטרנט, החומר חייב להיות גלוי ונגיש לכלל הציבור.
10. דבר אחרון..הגיע הזמן שראש העיר וחברי העירייה יהיו נגישים לציבור !! גם אם המשמעות לאפשר קבלת קהל שלוש פעמים בשבוע !! זכרו רבותיי אתם עובדים אצלנו, אנחנו משלמים לכם את המשכורת ולא להיפך !!!

יום טוב חברים J
תומר