Shqiperi E Madhe

Vizitoni Web Sitin tone : www.troci.london
Like dhe Faqes ketu... poshte: flm kush e beri
https://www.facebook.com/HumorShqiptare

Prsh dhe mir se vini ne Kte Grup
Ku qellimi I ketij grupi eshte qe te ju heq sado pak stresin e dites .Ne grup jan te ndaluara,sharjet ,ofendimet,fotot nudo,video nudo, fotot me gjendje te rende shendetsore, linke te ndryshme qe nuk kan lidheje me grupin tone.Mos postoni te njejtin argument me shum se 1 here, ne raste te shkeljes se rregullores te Grupit merni Ban pergjithmone.Nese shikoni diçka qe nuk ju pelqen beini raportojani te Adm e Grupit. Ju urojm qendrim te kendshem