‫برترین سخنان حکیمانه‬

با عرض سلام و ادب و خوش آمد خدمت همه ی دوستان و سرورانی که به جم...ع گروه برترین سخنان حکیمانه پیوسته اند .
جهت رونق بخشیدن به این محفل دوستانه خواهشمندیم نکات زیر را درثبت نگاره ها و نوشته های خود مدنظر قرار داده تا آرامش گروهی که متعلق بخودتان می باشد حفظ گردد . دراین گروه دوستان میتوانند خارج از هرگونه محدودیت ، نظریات و احساسات خود را با حفظ شئونات ثبت نمایند. امیدوارم حضوری گرم و صمیمی داشته باشید .
لازم است برای تداوم و اعتماد و اطمینان بیشتر نکاتی را با هم رعایت کنیم :
از درج تصاویر غیر معمول اعم از برهنه و نیمه برهنه و نوشته های سیاسی، غیر اخلاقی ،تبعیض نژادی ، ملیتی و دینی اجتناب نمایید. تبلیغات اکیدا ممنوع میباشد . نظر خود را در کمال احترام و ادب در خصوص پستهای دوستان خود قید نمایید و به عقاید همدیگر احترام بگذارید. حتی المقدور فارسی بنویسید . در تعدادنگارش پستها دقت کافی مبذول فرمائید . حداکثر5 پست در روزمجاز بوده و پستهای ثبت شده بیش از این تعداد حذف خواهد شد زیرا پستهای سایر دوستان از پوشش خارج میشود و نمیتوان روی آنها تمرکز و اظهار نظر نمود . هدف ما رشد تعالی انسانی و ایجاد بستری آرام برای بیان احساسات و ایده ها و نظریات شما عزیزان در قالب مطالب گوناگون میباشد . ضمنا درصورت عدم رعایت موارد ذیل برخلاف میل باطنی ، دوستان از فهرست حذف میگردند.
1- دوستانی که آداب گفتمان و مباحثه را رعایت نکرده و با بیان الفاظ ناشایست به عقاید و نظریات سایرین بی احترامی نمایند
2- دوستانی که علایق و مطالبشان در مسیر تداوم یاس و نا امیدی و استقرار و تحمیل وضعیت بلاتکلیفی در جامعه باشد.
3-دوستانی که با نامهای دیگر وارد فهرست شده و اقدام به تبلیغ برای جریانات خاص سیاسی و مذهبی نمایند.
4-دوستانی که با استفاده از نمایه ی غیر واقعی و مجهول ، خود را در قالب افراد دیگر معرفی نمایند.
از سایر دوستان نیز استدعا داریم چنانچه مطالب این صفحه با خواسته ها و آرمانهایشان در یک راستا نمی باشد،این صفحه را از فهرست خود حذف نمایند.
قبلا از همکاری همه عزیزانی که همراهی لازم را دارند تشکر و قدردانی مینماییم.
حمید مظاهری راد - نسرین میرزائی